strava v PRAHE

figurka

to co myslela hassy je myslim ceska kuchyna, obed vyjde bez pitia do stovky. v bocnych ulickach urcite najdes obedove menu okolo stovky,v menze pre studentov teraz neviem aky je system, ci davaju aj pre ostatnych, inak musia mat studenti nabity isic, ale v tomto nechcem mystifikovat, jedna menza je arnosta z pardubic na narodni tride alebo menza tiez od UK na opletalovej (vedla pizzerie rustica pozri mapu na seznam.cz), tak sa tam mozes ist pozriet. restauracie za rozumnu cenu viem poradit vo vrsoviciach a nusliach (obedove menu).inak odporucam stranku lunchtime.cz dalsou variantou je cina

hassy

ked pojdes z vaclavaku smerom ku new yourkeru, stale rovno rovno az za new yourker, vzdy rovno po tej ulici, mala by si vidiet take namesticko, vacsinou tam su trhy, tak po pravej strane je taka jedaeln tusim sa vola havlickova jedalen? nie som si ista, je taka zelena z vonku, varia tam vcelku chutne a lacno :)

milica1

skor som myslela viac v centre take nejake jedalničky na rychlo, kde sa chodia najesť študenti, ked su v centre. vraj tam kedysi boli. ale ked nič nenajdem tak pojdem do Andela. Dik za tip..:-)

poliewoocka

Milica, na Andělovi je celkom fajn centrum, aj pizzerky, aj PAUL´s bageteria, aj restiky.. :) zalezi, kam ides..
ja byvam cez skolu na Dejvickej, na Viteznom namesti sa da tiez celkom fajne napapat