Zčervenanie penisu

Príspevok v téme: Zčervenanie penisu
matusov123

Ahojte! Už sa mi cca 1 aj pol týždna zčervená konček penisu (keď sa močí tak skadial vychádza a už sa ukazuje moč) sorry ale neviem ako sa to vola odborne :D - no a už ma to štve .. Keď močím tak sa zčervená alebo keď vojdem do vane a už len čo ma dotyk s vodou už sa zachvíľu zčervená.. neviem čo s tím aaa vždy keď po močení ho zakryjem tak ma začne štiapať... niekedy ma zničoho nič napr. keď sedím pri compe tak začnema zničoho nič štipať raz silnejšie potom slabšie a dookola nieviete čo s tím ??? prečo sa mi zčervená pri dotiku s tekutinou (napr. moč, voda atd.) ??

odpovedam

no to palenie pri moceni je uz varovny signal, myslim, ze by si mal ist k lekarovi. Mozno prave ti ustupuje nejaka choroba a mozno len neskor prepukne. Chod aspon do lekarne sa poradit alebo zavolaj lekarovi, ak ti urolog prekaza. No podla mna to v poriadku nie je, zcervenanie, palenie a svrbenie je prejavom zapalu.

matusov123

vies co raz som si tu kozku !stiahol! celkom na koniec no nie az celkom ale akoze ked si ho ides imyt (penis) tak si stiahnes len trosku a ja som si raz stiahol 3-krat tolko ako sa stahuje penis pol taky sive to bolo no ale na tom asi nezalezi ... ja len viem ze ja mavam viac problemov nejdem ich vymenovavat ... no ale s penisom mam aj co viac muzov lavy semenik nizsie ako pravy to nic ale isto ten penis je cely cerveny a pred 2 tyzdnamy ma 1 cely tyzden palilo pri moceni ale teraz to prestalo no ale rad by som vedel preco sa mi cervena

odpovedam

hmmm... existuje aj alergia na vodu, ale to by sa prejavilo aj pri piti a umyvani, nie len v otazke tvojho penisu. Mozno tam mas nejake bakterie ci infekciu, ak je to miesto citlive...