Podviedol som priateľku

Príspevok v téme: Podviedol som priateľku
AndrejBB

Ahojte..
Sme s priateľkou 8 rokov mám 25 a ona 24 a proste na jednej akcií ktorej sa ona nezúčastnila sme toho veľa vypili a tak bla bla a ja som sa v podnapitom stave ževraj celý večer cmúľal s jedným dievčaťom .. všetko som jej povedal a ona mi to odpustila ale mňa to neskutočne serie pretože mi povedala že si myslela že som iný a tak a ja teraz neviem ako si u nej získať späť dôveru :( .. stále mi vraví že sa nemám trápiť že ona sa na mňa nehnevá ja chcem aby som bol pre ňu ten najlepší a proste keby sa dal vrátiť čas nikdy by som to neurobil :(( .. čo urobiť?? Milujem ju strašne moc a spravil by som všetko pre to aby som jej nikdy neublížil ... viem že nejde o sex ale aj tak :( ..

Ďakujem, Andrej

TrapiMaTo

Andrej, hlboka poklona, ze na svete existuju ludia, chlapi ako si ty! Priatelka ta pozna, vie aky si cestny, preto ti odpustila. Bud taky aky si,.. akurat daj pozor na alkohol, to je vsetko :)

bibi1234

Andrej, no si proste debil:O))) kedze viem, ako zeny rozmyslaju, urcite Ti to priatelka uprimne neodpustila a urcite ani nikdy v zivote neodpusti... to ze si bol "napity", je len vyhovorka, ktorou to vsetko chces pred sebou, nou, inymi ospravedlnit... Minulost uz nezmenis, ale buducnost mozes, takze sa nezucastnuj akcii bez nej a hlavne uz nikdy nepi!!!! a nech Ti je tato skutocnost do buducna vystrahou, pretoze mas asi priatelku, ktora Ta velmi, lebo Ta nekopla za to do riti, akoby to spravilo 95% inych zien...
Podla mna uz nikdy dovera v tom vztahu nebude,samozrejme kvoli Tebe;O) a hlavne si jej to podla mna nemal hovorit... Viem, ze si akoze chcel byt uprimny, ale tym si jej este viac ublizil, akoby si jej to vobec nepovedal a nic by sa nedozvedela...