Chutí inak...

Príspevok v téme: Chutí inak...
Zrada

S priateľkou sme spolu 10 mesiacov, (ona má 17 a ja 19) a vždy mi tam dole chutila perfektne. Dnes sa tá chuť úplne zmenila, je to až nechutné a nevonia to nejako pekne. Taktiež priateľka mi povedala že v posledných dňoch ju aj tá chuť na sex akosi prešla. Pred 4 dňami si kúpila nový gél na intímnu hygienu, môže to byť aj tým? Alebo to môže byť aj niečo vážnejšie? Vďaka za každú reakciu.

isabella

cistiace gely na intimnu hygienu by sa v prvom rade mali pouzivat len povrchovo, teda do vaginy nesmie nic ist, ta sa precistuje sama... inak moze mat nejake zapaly, aj preto moze chutit inak

Nykita

xixilenka aj elelejka majú pravdu. Hlavne, ti gely by sa vôbec nemali používať, pretože každá vagína sa vlastne čistí sama a takýmito gélmi a kadečím sa to naruší. Nech to skúsi prestať používať, ak to nepomôže, nech ide určite ne gyndu.

elelejka

Ahoj, zalezi aj v ktorej casti menstruacneho cyklu je. Ja napr. ked mam niekolko dni pred kramami, tak nie je mi to prijemne, aby ma priatel robil ustami, lebo mne samej "viac zapacha" a mam take urcite vytoky (ktore su pocas ovulacie a potom nrmalne). A mozno je to aj sposobene tym gelom, pretoze tieto gely sa ani pouzivat nemaju, mozno si nim narusila to urcite zdrave prostredie, ktore tam mala a aj to je mozne, ze je nachylnejsia na mykozu...

xixilenka

moze to byt mykoza, alebo to moze zapachat a nechutit od vytoku, povedz jej to, a nech ide na gyndu...nech ide na stery, ked nieco bude mat kupi si tabletky alebo krem, prelieci sa a to by malo zabrat...nemyslim z je to tym gelom...