Belara

edibedi

Ahoj zuzik, tak ja ju uz beriem druhy tyzden, zatial je vsetko o.k., nemam ziadne vedlajsie ucinky - trochu mi spevneli prsia, ale to neviem ci od toho....inak zatial o.k.

edibedi

ahoj zuzik, chcem sa ta spytat, pises ze beries tuto hak, a ma aj viac vyhod ako na plet....v com ti este pomohla???zistujem si nazory, lebo ja ju zacinam teraz brat....vdaka

zuzik

saibod..uf dufam,ja chcem babatko ...a tuto anti som zacala brat len kvoli pleti,ale ma to viac vyhod :)uz teraz :)

saibod

Ahoj Zuzik,neboj, budeš môcť mať deti. Belara je HAK ako iné, nespraví ťa neplodnou.Mne ju predpísal doktor, na pol roka, aby som po jej užívaní ľahšie otehotnela. Liečbu končím v júni a potom ti dám vedieť, či sa dá po Belare otehotnieť.

edibei

saibod diky za odpoved...cenim si to. dufam aj ja ze ma vsetky neziaduce ucinky obidu....ak by si este mala nejaku skusenost tak mi este napis prosim, hoci aj na mail. pa.

tamea

ahoj mam s nou skusenosti a taku ze som ju brala mesiac a 17 dni mi meskala menstruacia a potom mi dali injekciu aby mi vyvolala menstruaciu a som cakala dalsich 16 dni takze na nervy som bola, a potom mi povedala gyn. ze jej zastupkyna mi dala belaru a to je pre zeny co uz nechcu mat deti...

saibod

Ahoj,Belaru beriem len dva mesiace,mala som problémy s vaječníkom, tak mi ju lekár predpísal a povedal, že mi pomôže aj pri chudnutí. Zatial som zhodila 2kg za mesiac, ale cvičím 2xdenne, takže neviem, či z liekov či vďaka cvičeniu. Prvý mesiac mi bývalo strašne zle, celkom ako by som mala tehotenské ranné nevolnosti, ale potom to prešlo.A teraz je fajn.Budem držať palce, aby ťa všetky nežiadúce účinky minuli.