Správne Priberanie?

Príspevok v téme: Správne Priberanie?
nathalie777

Ahojte,
potrebovala by som trošku poradiť... Som na naberacej fáze, lebo počas maturít som dos schudla, aj som veľa cvičievala a moje telo už nevládalo ďalej fungovať a bolo oslabené(väčší výdaj ako príjem). Teraz mám kamarátkou fitneskou upravený aj jedálniček aj cvičeie tak, aby som pribrala hlavne do rúk (prsia zostali - HAK), pretože geneticky mám dané, že priberám najmä do zadku, stehien a bokov a to nechcem. Chcem pribrať, ale rozumne. Mám momentálne 170cm, 49 kg. Poslednú dobu sa mi ale stáva, že každý deň jem sladké, nejako na to dostanem chuť a potom mám výčitky, že to musím vycvičiť, pretože to pôjde do tých mojich problémových partií. Myslíte, že si to môžem dávať, aj bez obáv a toho, aby som to stále riešila? Cvičievam 4x do týždňa. Zvyšné jedlá jem diétne, veľa zeleniny a vlákniny, ktorá mi vraj chýba veľmi.
Ďakujem za odpovede...

verula

Podla mna jedz všetko , ale obmedzene, sladke a velmi mastne jedla radšej len tak sviatočne.Ovocie ,zelenina , ryby,biele maso,cestoviny,kombinuj tak aby si mala pestru stravu.