Komu dáte prednosť?

GiovanniX

rozmyslam ci by sme nemali radsej vytorit vlastnu temu zoznamky:D
Kenty,sorry ze ti tu "spamujeme" :D
Lost-diky za kompliment(ten BB kraj) :DDD,tolko spravim pre teba,ze tu dievcinu z PK nasmerujem na tuto temu a rozhodnutie bude na nej,ci sa ti ozve,alebo nie :)

kdejeIQ

reklama to neni - sak neponukas sa v nej konkretne ;)
- trnavsky kraj
- muzske pohlavie
- vek okolo 20
- mozog na spravnom mieste
...

lost

Z TT tu taka nieje? :)
Od 18 do 21 rokov :)

GiovanniX, ved pockaj ako nas zabanuju za porusovanie pravidiel :D (ak sa toto pocita ako reklama :P )

Ale stoji to za to :D

lost

BB kraj, mas vyssie sance :)
Viac ludi mi hovorilo ze v BB kraji maju ludia lepsiu mentalitu ako v BA.
Mozno na tom nieco bude :D

GiovanniX

kdejeIQ
nikdy nevies kde natrafis na toho "praveho"
Ale je to dobry napad,tak zacnem:D
Hladam pannu vo veku od 18 do 30 rokov,podrobnosti sukromne :)
VK-LC-DT-ZV-KA-Sahy,alebo cely svet :D hlaste sa:)
keby daco tak piste e-mail :)

GiovanniX

vsade byvas?kde robis v cirkuse?:D
inak jednu z PK poznam,ked tak rozmyslam,len nemam 2x dobry pocit cez net,uplne cudziemu posunut dakoho:D co ked si daky pedofil atd:D akoze vyzeras byt ok,cez forum,ale nikdy nevies:)
jednoducho aj v PK najdes pannu a urcite nie je spatna,ma vsetko co zena ma mat :)))

lost

GiovanniX, ja byvam vsade :D cize PK ma nelimituje :P

No ten trik mozem skusit :)

Zopar ich aj v ICQ mam, ale mam rovnaky zaver, nie vzdy sadnu povahovo.. :D

Alebo su priliz mlade... pod 18... a/alebo uz zadane, a ked budu nezadane, tak sa ich panensky status zmeni :D

kdejeIQ

ok, beriem :) Vidím, že je to pre teba dosť dôležité a keďže ja sa tiež nehodlám vzdávať svojich nárokov na partnera (aj keď si nemyslím, že nie sú nejaké veľké) aj keď som žiadneho vhodného doteraz stále nenašla...Preto sa nevzdávaj ani ty. Len niekedy už mám pocit, že to čakanie nikdy neskončí. Poznala som veľa dievčat, kt. striedali chlapov jak na bežiacom páse - skúšali a teraz majú už vážne dlhodobé a šťastné vzťahy. Niekedy ma to tak mrzí, keďže ja by som sa tomu striedaniu chcela vyhnúť, lenže nechcem zostať ani naveky sama. Netrápim sa tým, často si poviem, že takto mi je fajn, ale niekedy to na človeka proste dolahne...
Aj tak si myslím, že nakoniec môj partner bude skoro úplný opak môjho "ideálu" :)