Fitness centrum BA

Príspevok v téme: Fitness centrum BA
fitness zena

Chcela by som znova začat chodit si troska "zacvicit" - uvolnit telo, ale kde? Ked som byvala v inom meste, mala som jedno oblubene centrum. Ale teraz nemam predstavu, kde by som isla. Je ich tolko vela.. Hladam nieco intimne, kde chodi menej ludi, kde budem mat svoje sukromie a tiež také, kde sa nechodia velmi vysportovani chlapi, citila by som sa velmi zle s mojou postavou vedla nich :) Za kazdu radu budem rada

Lemona

No to by bolo super keby to je v cene toto vsetko. A aky velky cca je ten bazen? Da sa v nom normalne plavat napriklad miesto cvicenia? To by mne celkom vyhovovalo. Joj a na tie sauny sa tak tesim. Len neviem ako sa dokopat k tomu aby som uz konecne zacala :D

livinka23

takže tie sauny a bazen to je normálne v cene áno? len tie masáže sa platia navyše? a môžem to normálne využívať ako uznám ja za vhodné hej? nie sú tam žiadne obmedzenia

jolipan

Tak su tam styri sauny, jedna sa pridala odkedy to zobrali golemaci, potom standardne nejaky ochladzovaci bazen a potom normalny bazen na plavanie. Odpocivaren taka mensia. No take ako v normalnom wellnesse. Daju sa aj masaze vybavit ale tie sa uz platia zvlast ale to je take normalne

livinka23

@Fleppo17 no vidíš ja som ti sem chcela aj napísať, že či si na nás zabudol a tiež mi to vyfučalo z hlavy :D

Fleppo17

No trosku som tu na to pozabudol :D Takze vam sem hodim tie fotky, co sa mi podarilo trosku pofotit. Hadam bude stacit, lebo som nevedel ako to odfotit aby bolo vidno ako to realne vyzera ale aspon som vystihol taku chvilku ked tam nebolo tolko ludi. Podarilo sa mi napriklad aj rychlo cvaknut salu na spinning ked bola prazdna

bubina

No na to už je aj tak asi neskoro moja :D Ja to už tiež nestíham, bude to iba také polovičné, len aby žiadne faldíky neprevísali cez plavky :D Ale do ďalšieho to stihneme jednoznačne

livinka23

no tiež by som to teda chcela vedieť :) také nejaké základné informácie, nech sa teda môžem rozhodnúť kam začnem chodiť cvičiť nech už konečne môžem vôbec začať :D lebo takýmto tempom to nedám na postavu do plaviek kým bude teplo

Lemona

No kludne aj vybavenie len hlavne o tom bazene by som rada vedela a ci sa to musi platit zvlast alebo to je zahrnute napriklad v tom rocnom clenskom

livinka23

veď to práve teraz neviem, lebo už som bola rozhodnutá a teraz mám zase dilemu :D je to také celkom lákavé, možno aj kvôli tomu wellnessu by som šla