spravne alebo nie?

Príspevok v téme: spravne alebo nie?
anonymka:)

Dobry den.
Potrebovala by som poradit ci je spravne to co robim.Kedze vazim vela tak som si povedala ze nebudem nic jest.pocas poslednych dni som si dala na ranajky jogurt a na obed len polievku.v priebehu tyzdna som schudla 3 kg.moze mi tato "dieta" nejak ublizit na zdravi??
Vopred dakujem za odpoved.

kulturista

viac ako isté, že ti to ublízi a nebudeš na to dlho čakať..aj kebyže vážiš 300kg aj tak tvoje telo potrebuje minerály bielkoviny sacharidy... jednoducho živiny

anonymka:)

rozhodla som sa vyskusat 13dnovu mliecnu dietu...uvidim ci vydrzim aspon tych 13 dni...dufam ze hej a potom sa dam na tu 90dnovku.. :)

ReginaPhalange

Anonymka,
ja drzim 90 dnovku mesiac a jem co chcem. Ziadne susene slivky a veci, co nemam rada. Nie som hladna a chudnem. Prvy tyzden som zhodila 2.5kg. Teda skoro to, co Ty a pritom som jedla.

Laco24

pre telo by bolo pomaly lepšie nejesť nič ako jesť len jogurt a polievku.

pôsty sú dobrá vec ale keď sa robia s rozumom. to by bolo treba mať toho prečítaného dosť veľa.

ináč ti radím jesť veľa ovocia, zeleniny, hlavne teda listovej zeleniny a dáke semienka, najlepšie ľan

anonymka:)

lilililili:podla mna sa da schdnut aj bez bananov a ovs.vlociek :)

a zase si nemyslite ze toho zjem ako nejake prasiatko :D ..len proste mam tu smolu ze to co zjem sa na mna prilepi..

Kenty

A začni normálne jesť ako predtým, lebo povedzme si na rovinu snáď takto nebudeš jesť stále no a potom sama uvidíš či to má zmysel. Myslím si, že literatúra o týchto dietách a podobne by nezaškodilo si preštudovať. Aj keď pozor viacero odborníkov má iné názory, preto je dobré si ich preštudovať viacej a sama budeš vedieť čo je dobré a čo nie je.

lililililili

pri tvojom pristupe ani nikdy neschudnes, banany fuj, vlcky fuj.. tak proste jedz co mas rada ale malo... alebo nizkokaloricke.... hlavne je znizit energeticky prijem ak ti vadia dietne jedla, tak si zacni pocitat kalorie

zuzic

sa pytas? poskodis si zdravie a ako velmi. a spat ti ho uz nikto nevrati. len pohybom, alebo len upravenim stravy vela neshcudnes. nehovorim o hladovke. no musis skombinovat oboje iba tak schudnes. co sa tyka hladoky..zvyknes si a casom nebudes vobec hladna. potom o par tyzdnov pridu problemy a pri najlepsom naberes vsetko a este viac naspat:) pri horsom sa z tych problemov nevymotas...
uprav si stravu 5 mensich porci za den, sportuj, vela pi, vecer uz nejedz atd..nastuduj si tu temy:)

anonymka:)

dakujem vsetkym za vase rady....snazim sa menej jest a dnes sa necitim velmi dobre ale ide mi to :D ...vecera nejake ovocie a dost..a na vahu sa tak skoro nepostavim :D..pre istotu :D