spravne alebo nie?

Príspevok v téme: spravne alebo nie?
anonymka:)

Dobry den.
Potrebovala by som poradit ci je spravne to co robim.Kedze vazim vela tak som si povedala ze nebudem nic jest.pocas poslednych dni som si dala na ranajky jogurt a na obed len polievku.v priebehu tyzdna som schudla 3 kg.moze mi tato "dieta" nejak ublizit na zdravi??
Vopred dakujem za odpoved.

doubledog

pre teba to urcite nie je vhodne.
tvoje telo je uz nastavene na naberanie tuku, takto ho v tom len podporujes.

si na najlepsej ceste este viac pribrat.

inngridka

moj nazor

musim sklamat teba ale o ziadne odvodnenie sa nejedna... telo ked nema energiu berie ju z tuku nie z vody

inngridka

anonymka

urcite obmedz stravu ale urcite uplne nehladuj! moze ti stukovatiet pecen pri rapidnej diete! jednoznacne viac pohybu a menej jedla a hlavne vytrvalost... drzim palce

mojNazor

no a vlocky teda ako vyhovorka neplatia :D mozes si dat tmavy chlieb so zeleninou na ranajky, alebo ochuteny tvaroh, alebo jogurt a k tomu banan, alternativ je veela a ziadne vlocky, co nelubis nejedz :D

mojNazor

anonymka... musim ta sklamat, to si neschudla, to si sa len odvodnila, zo zaciatku kazdeho chdnutia pri obmedzeni stravy prva 3-4 kila su len voda z tela a az potom idu dole tuky a tie uz idu horsie a tym, ze nic nejes, tak si akurat koledujes o vazne zdravotne problemy alebo anorexiu (ano, anorexia je predovsetkym mentalna choroba, cize nemusis byt teraz ako kostra)... a presne ako tu bolo spominane, teraz ked nic nejes a nahodou sa niekedy najes, vsetko pojde do zasob, lebo tvoje telo uplne zblblo a okamzite priberies, ak chces byt stihla, tak jedine PRAVIDELNA STRAVA a obmedzenie sladkeho a mastneho+ vela vody a pohybu... ziadna veda a kila pojdu dole

forsa9

anonymka: tak si z tych ovsenych vlociek urob musli: daj na plech vlocky,posyp ich skoricou,kokosom,vanilkovym cukrom a polej medom a nechaj zapiect-potom ku nim mozes pridat hrozienka a nejake susene ovocie,to si nasyp do nizkotucneho jogurtu alebo mlieka a mas vyborne,syte a zdrave ranajky-urcite ti to bude chutit,u nas to jeme vsetci:-D

vevericka

ja som zo zaciatku vlocky tiez nemusela teraz ich jedavasm pravidelne a chutia mi(kupujem si ciste bez pridanych "cokoladok" a podobnych hovadin) pridam k tomu lanove semiacka, jogurt niekedy nakrajane ovocie a nie je problem:)

anonymka:)

pre lioness_01
cele prazdniny som chodila bicyklovat ..kazdy den nejakych 20-25 km...pocas prazdnin som neschudla ani kilo...2 mesiace a nic...ku koncu prazdnin ma to uz prestalo bavit a tak som skoncila..zrazu som schudla tie 3 kg tym ze som jedla len to co som jedla...

anonymka:)

pre ja:)
to znamena ze mam jest ovsene vlocky ku ktorym mam odpor??....tu zeleninu a ovocie to hej...ale jak tam pisu ze figy a tie vlocky tak brrrr..

lioness_01

anonymnka... pri tvojej výške a váhe k tomu ti žiadne diéty typu "jogurt + vida) nepomôžu... pekne začať makať - cvičiť...inak nezhodiíš