Hnedý výtok po menstruacii

vranáá

Ahojte! Mám 11 pomaly 12 a pred dvoma dňami mi skončila menštruácia-trvala 6 dní.A teraz mám hnedý výtok ale nie stále,dostanem ho na obed a potom nič, ani večer ani v noci... iba na obed. A to iba trochu, ale aj tak sa bojím lebo ma trochu svrbí a páli pošva :( Poraďte mi prosím :(

Zuzuzula

Baby nebojte sa :) To sa nazýva špinenie. Môže byť na začiatku, alebo aj na konci menštruácie, alebo aj celú.
Je to len krv, ktora je hneda preto, lebo kym sa z vasho tela dostala, presiel istý cas a ona stmavla. Bolo jej málo, tak to trvalo dlhsie. Ked mate silnu menstruaciu krv je cervena.
Ked mate krvavy flak, tiez casom stmavne. Nemusíte sa báť.

Olaolaola

Ahojte.. mám podobný problém.. Ale ja mám hnedastý výtok vždy! A stále cca rovnako silný. A nie je to malý fliačok ale taký.. váčší dosť toho je... Prosím poradte bojím sa :( Mám 13 rokov a sex som nikdy nemala. Nič ma nebolí ani nepáli. Ešte jedna vec.. Po \"onanovaní\" mám na nohavičkách krv.. nie veľmi veľa ale trochu krvi. ˇČo to je???

zuzka456789

Dobrý deň, ja mám ten hnedý výtok už taktiež tretí deň po mojom skončení menštruácie a bojím sa naozaj je to normálne? nič to neznamená zle?
dakujem