Ako zregenerovat nechty

bibi1234

baby, vy ste dobre tarajky:O)))-ja uz mam 5rokov gelove bez prestavky a ziadne plesne nemam-nechty si robim sama, mam absolvovany kurz a poviem Vam, ze nic lepsie nie je... Spravim nechty a mam 6tyzdnov pokoj a nemusim ich vobec upravovat a ani sa o ne starat... Princip je taky, ze ked Vam nechtarka davala gel, musela Vase nechtove lozko zdrsnit, aby sa gel mal na co chytit, tym padom Vam lozko mohla aj prebrusit a preto ich mate ako papier-takze treba pockat, kym Vam vyrastie povodne lozko, take ake Vam genetika umozni.. gel je v podstate plast, necht Vam neznici-len nechtarka tym brusenim;O) ja by som nikomu neodporucala dat si robit gelove nechty len na jednu prilezitost...

Karina

hmmm... ja som ich nelakovala nicim, predsalen vsetky laky, aj ked su vyzivne, su len dalsia chemia... skor by som ich osetrovala len nejakym kremikom a jednoducho nechala odrast... ja som odvtedy zacala uzivat Zinok a Selen v tabletkach, jednat to trosku boostne imunitu ale aj podpori pevnost nechtov :) teda minimalne ten Selen urcite, urcite si tym neuskodis, ked to budes aspon toto obdobie uzivat...

ja som tie nechty mala na stuzkovej a bola som z nich velmi rada, strasne sa mi to pacilo... ale potom, ked zacali odrastat a postupne odpadavat, no hroza :X nerozumiem, ako to moze niekto mat stale.. ved ten necht pod tym gelom nedycha... jednej znamej sa dokonca pod nim utvorila plesen, lebo si ho stale len doplnala pocas 2 rokov a nikdy nedala ani na minutu cely dole..

majkatarajka

To som Karinka povedala aj ja.Gélové umeliny nikdy viac le som to chcela skúsiť.Prírodné a slastné je to dačo iné a aj ke´d su opliníkované tenučké ako papier ale moje.Gélový komu vyhovuje nič proti tomu nech sa z nich ťeší a kochá sa v nich.Mám ich lakovať nejakým výživným lakom?

Karina

nedaju zialbohu, musia ti dorast nove.. ja som si tym presla na zaciatku roka a povedala som si, ze nikdy viac gelove nechty nechcem... polroka sa z toho spamatavali, az teraz su konecne pevne a funkcne