Stop prezieraniu

Príspevok v téme: Stop prezieraniu
odhodlana

ahojky,uz mam dost toho,ze sa stale prezieram,sladkosti su moja zavislost,dokazem na nich minut neskutocne vela prachov a potom mam strasne vycitky:-(...uz som aj skusala jest pravidelne a zdravo,vydzi mi to tak 6 dni a potom sa znova prejem(vzdy si pomyslim,ze ked som sa 6 dni obmedzovala,tak si mozem dopriat a potom do seba pcham neskutocne kila a samozrejme mam potom strasne vycitky!) je tu niekto z nitry kto ma podobne problemy? mohli by sme si pisat alebo sa stretnut,planovat si jedalnicky a spolu chodit cvicit,alebo sa zamestnat,aby sme tolko nemysleli na jedlo,to vidim ako jedine vychodisko z tejto situacie:-D

majalen

Ahoj. Posielam tip na zákusky, ktoré majú menej kalorii a sú bez cukru. Ja mám po nich menej výčitiek svedomia. Tie výčitky, mám ale po všetkom. To nejde zbaviť. To to je aspon taká záchrana. V jednej Bio predajni som ich našla.

ammanda

ahoj, ja som sice neni z nitry ale problem mam rovnaky, aj ked ja sa prejem hoccoho, sladke, slane, hlavne to striedat :P ono ked dlhsie jem zdravo sa to da ale najhorsie je sa dostat z toho prezieracieho kruhu v ktorom momentalne som...keby bol niekto z ba, zisla by sa mi podpora

Bojovnik

Ahoj
Niesom z Nitry ale minimalne ta chcem pochvalit za pozitivny a spravny pristup. Ja bojujem s podobnym problemom, a az po 5 rokoch sa mi to podarilo dostat ako tak pod kontrolu. Dolezite je hlavne zamestnavat sa stale niecim hlavne na zaciatku neskor si clovek zvykne a ide to. U mna je problem to ze ked sa dostanem do stresu(skuskove a pod)tak nedokazem odolavat.