Sedive vlasy od kadernicky

Príspevok v téme: Sedive vlasy od kadernicky
MIcka21

Bola som u kaderníčky a pýtala som si zosvetliť vlasy o jeden dva otiene na takú prirodzenú blond lebo tie svoje som mala do žlta. Lenže mi na ne dala niečo z čoho mám šedivé vlasy a vyzerám ako starena a neviem čo mám stým robyť. Povedala že ked si to umyjem tak mi to zíde ale už som si valsy umyla dva razy a stále sú rovnako sivé. Prosím poradte mi čo mám robiť:-(

suns

hair studio - strasne nenapadne :) ak chces robit reklamu, skus nieco sofistikovanejsie :)

a k tym vlasom.. dala ti farbu + fialovy roztok alebo sampon.. ja si to davam tiez.. ona ti dala asi nejaky velmi silny.. ale neboj, ono sa to fakt vymyje.. treba si kazdy den s teplou vodou umyvat vlasy a dobrym samponom + urcite maska.. bude to fajn

HairStudio

Vrelo odporucam toto kadernictvo kadernictvo-bratislava.sk. Som nadmieru spokojna s vysledkom ucesu. A dievcata, ktore pracuju su velmi mile a ochotne. V tomto studiu je dokonca aj nechtovy dizajn, cize som si hned odskocila aj tam.

Striebro AX

Sú to Vaše vlasy a vy ste chceli ich zmeniť. Nahnevali sa ! Všetka krása robena na silu je proti prírode. Dnes je rôzna móda tak buďte spokojná. Veď je vzácnosť mať v mladom veku strieborné vlasy. Ste vzácnejšia. Veľa starších ľudí nemá ani tie. Treba ísť ku kaderníčke nech Vám urobí pekný atraktívny účes!