Henne color - cierna

Príspevok v téme: Henne color - cierna
miumiu25

Ahojte :)) Chystam sa prvykrat v zivote - po 7mich rokoch farbenia chemiou, farbit hennou. Uz som pocitala rozne clanky, ale vsade sa orientuju len na klasicku hennu hnedu - prip. cervenu a o cierne nic :( Chcela by som sa popytat tych, co MAJU naozaj skusenosti s henovanim ako im to chyta a s cim miesate hennu aby mala dobru konzistenciu? Mam svoje vlasy pomerne svetle, aky bude asi vysledok pri henovani ciernou? Vdaka :))

rebeka12

mne praskovu hennu nosi muz z Talianska.No ci si dam cervenu,gastanovu alebo ciernu,kazda mi chyti na rysavo!No henujem kvoli vypadavaniu vlasov.

Lucinka33

Mirka, zlaty odlesk mi nevadi :) Vzdy lepsie ako cierne vlasy (pre mna). A mozno to ani nebude vidiet, myslim, ze to bude len jemny odlesk. Po hnedej henne mam taky rysavo-hnedy odlesk, takze zlaty by bol len plus :)

Lucinka33

Veronika a co keby si skusila blond hennu? Je to farebna henna a ani ti to nezmeni farbu vlasov, pokial mas tmavohnede vlasy. Ja to tak planujem robit, lebo mi uz dost stmavli vlasy po dlhodobom pouzivani hnedej henny... Tiez mam tmavohnede vlasy, teraz sa uz blizia k ciernej . Myslim si, ze je to super alternativa a asi vyzivuje lepsie ako bezfarebny zabal.

mirka 23

Ja som použivala hennecolor a teraz mam egyptsku. Na vyživu su to super veci. Tak po pol roku budeš vidieť, že maš uplne zdrave vlasy.
Hennu si na vlasoch nechaj čo najdlhšie, minimalne 4 hodiny, ja som nechavala aj celu noc.
Ak maš farbene vlasy chemickou farbou, tak ich možeš mať suchšie, takže ten olej je fajn a mala by si použivať aj masku.

miumiu

mirka: mne ide hlavne o tu vyzivu, kedze padaju, dokonca som si k nej priobjednala orechovu prirodnu farbu (orechy su proti padaniu vlasov) a olej AMLA, ktory je vraj tiez na zastavenia padania (a okrem toho uzasne vonia :))...clovek si pestuje krasne dlhe vlasy a potom hnusoby zacnu padat :P Aku znacku henny pouzivas?

mirka 23

miumiu, tak určite si ju daj. Na vyživenie je super a z mojich skusenosti, ak budeš hennovať pravidelne, tak dosiahneš aj tu farbu, tak na treti - štvrý krát je už ta farba pekna.
Veronika, a hnedu hennu si nechceš dať?

veronika09

ja mam zase svoje vlasy tmavohnede a chcela by som pouzivat hennu len na vyzivu a regeneraciu. pocula som vsak, ze intenzivnejsie vlasy vyzivuju farebne henny ako samotne zabaly. co si o tom myslite? farbu menit nechcem.

miumiu25

mirka: citala a tam pisali o kombinacii s indigom a ze ciernu urcite "vykuzlim"...a potom opat reakcie, ze to moc nechyta :( na inych forach...Mam vlasy po pas a urcite u mna nejake odrastanie so prirodzenej farby nehrozi - to by vypadalo :P ale dost mi padaju a chcem ich vyzivit.