Čo s opuchnutými očkami po plači?

Príspevok v téme: Čo s opuchnutými očkami po plači?
ushko

...vzdy, ked sa vecer pre nieco riadne vyrevem, zacnu mi z toho hned dost puchnut oci.. ale to sa este da, len rano ich mam strasne strasne opuchnute, neda sa mi s nimi ani poriadne pozerat, a dost ma bolia.. vyzera to priserne, dnes som po vcerajsom placi nemohla ist ani do prace.. mate s tym niekto skusenost?? co sa s tym da robit.. nejake ochladzovanie studenymi lyzickami, ci kuskami ladu mi totiz moc nepomaha.. vdaka za kazdu radu*

alusinka

Mne mama robila toto:
2 cajove vrecuska (cierny caj, zeleny,to je jedno) dat do misky, zaliat studenou vodou a na chvilku dat este do chladnicky... Potom si ich na par minut prilozit na oci a je to :))

Ale v podstate je to asi to iste ako s tymi lyzickami, hlavne ze to chladi, no je to trosku pohodlnejsie :)

Futuristka

Mám presne rovnaký problém! A jediná vec kt. mi omáha že po vyplakaní sa šupnem aspo 4 polievkové lyžice do chladničky nech sú poriadne studené a prikladám si ich potom na oči!...možeš použiť aj niečo iné ako lyžice ale proste studený obklad!:)

anjelik9

ja ked som večer revala a rano sa na mna nedalo pozerat tak som si na desat minut hodila na oko jogurt namalovala sa a pomohlo popr. skorej vstat aby ti odpuchli