Trasenie sa

Príspevok v téme: Trasenie sa
Mathew123

Hojte! Už sa mi dosť dlho stáva že sa trasiem akože napriklad obriem si ruku o comp alebo o niečo ine tak sa mi roztrasie a trasie sa mi ako konovy alebo ked zo stoličky visí noha tak sa zackne triast ako konovy alebo ked si sadnem na zadok a zacne sa triast proste ked sa opieram zacne sa mi triacśt to ci to .. Ked som pocuval od kamarata tak trsenie moze sposobyt tuberkuloza alebo titanus us nevem ktore ale proti Tetanusu som sa neockoval a proti TBC uz hej tak prosim z cooho to moze byt akoze netrasiem sa cely stale ale ked sa opieram o nohu tak sa zacne triast ....

Prosim nieviete co s tim ??? Je to otravne a vyzeram s tim jak bojko a ked sa chcem akoze niekde trafit (nemyslim sex) akoze klucik do diery tak sa mi to niekedy! nepodarz ale obcas pls neviete co s tim???

simka10

Chod k doktorovi svojmu obvodnemu, ten ta posle na vysetrenia, on musi odporucit aj neurologa ak bude treba - objednavanie k neurologovi, kym ta zoberie trva aj niekolko mesiacov, takze cim skor chod. Mozno to nebude az take vazne, mozno ano, tak sup rychlo :)) A ak ta treba vystrasit, aby si siel tak ak je to vazny neurologicky problem, moze sa to zacat zhorsovat a bez skorej liecby mozes kludne zostat aj lezat a uz nevstanes - to je z tych horsich pripadov, to len na postrasenie, lebo ludia casto podcenuju svoje zdravotne problemy, ked potom pridu je uz neskoro. Ale nemusi to byt ani nic vazne ;) radsej ist a mat pokoj