fabryho choroba ci ??

Príspevok v téme: fabryho choroba ci ??
Nika6771

Dobry den,

Uz sa vam stalo ze vam cervenali ruky a nohy, niekedy dokonca aj tvar a mali ste pri tom pocit velmi palivy, horuci a zili ste mali navrete ? no tak ja mam taky pocit pravidelne parkrat do dna... bola som u vsetkych moznych doktorov mala som obidva druhy holterov aj na cinnost srdca aj na tlak no vsetko mam v poriadku krv mam v poriadku .. podla vysledkov mi nic nie je ale mam pocit ze sa to zhorsuje lebo najprv to zacalo iba horenim noh a trocha som ich mala aj napuchnute, asi moc prekrvene alebo co ... ale postupne sa zacali pridavat aj ruky a tvar niekedy striedavo ... bola som aj v piestanoch na srdcovocievnom v ba ale nikde nic nezistili tak uz neviem ... nasla som tu diskusie ... neviem ci je moj prispevok vhodny ale za pokus nic nedam snad a ak niekto zazil nieco podobne a vie co s tym tak dajte vediet ... lebo zatial jedina rada lekarov na liecbu bola citujem \"co vam doteraz pomahalo?\" a ja som na to povedala ze ked si dam vtedy ruky abo cast kt. ma pali do studenej vody.. a lekar nato \"tak si to zatial davajte do studenej vody\" cela rada ... na toto som chodila 10 doktorom aby mi povedali co viem sama ... a pritom ked ste v autobuse a zacne vam horiet tvar abo ruky kde tam vezmete studenu vodu? ... ak by niekto vedel dako pomoct bola by som rada ... dakujem :)

Nika6771

no ja som sice housa pozerala ale to nemam odtial bo mi to najprv tvrdili aj doktori ale potom to kvoli niecomu comu sama nerozumiem vyvratili ... takze tak ... nie som zas naivna televizna maniacka

a to palenie zacina skor od hanok smerom vysie po prstoch ...