Nieco osvedčivé proti kaslu a nádche..

Majca21

Skus zazvorový, čaj, cesnak. Tie mi vždy pomôžu, keď ma bolí hrdlo. Ak mas problemy s imunitou. Mne pomohol wobenzym

Erikka

Ja som skor za horúce mlieko s medom a silnú cibuľovú polievku, prípadne cesnačku - samozrejme nie dokopy :-D

mariangela

pre mna osvedcene na kasel je dr weiss stopkasel sirup a nadcha cajiky teple oblecenie vela spanku a oddychu a paralen na noc :)

ôôôôô

Najlepšie je poradiť sa s lekárom, ale ak ti to situácia nedovolí a nejde to časovo a chceš pracovať/chodiť do školy, tak na tie bolesti hrdla pomôže Tantum verde a na kašeľ si vypýtaj v lekárni nejaké voľne dostupné kvapky, okrem toho tabletky na bolesť a je to vybavené. Tiež som sa pred pár týždňami cítil na hovno, ochorel som na Veľkonočný pondelok, pár dní som sa každú noc o tretej ráno budil na bolesť hrdla a s týmto som sa vystrábil. Snažil som sa kloktať 5x denne a po kloktaní aspoň pol hodinku potom nič nejesť ani nepiť, nech to tam pôsobí.

Natali_111

nam sa doma osvedcil kalciovy sirup proti kaslu s vanilkovou prichutou.. lebo pri klasickom kalciaku som sa musela riadne zapierat aby som to vypila. Manzel bol chory cez vianoce a z lekarne prisiel s tymto. neporovnatelna chut a zabera:)