kvoli chlastu prichadzam o "kamosov"

Príspevok v téme: kvoli chlastu prichadzam o "kamosov"
wedddnesday

ahoj, na strednej bolo super: kamosky, zabava, frajer a tak, nikdy som az tak neholdovala chlastu a ani kamosky, tie vobec... prisla som na vysku, zacala byvat s novymi deckami a ti o nicom inom len o chlaste, ked som sa ich spytala co robili cez vikend, ich odpoved bola ze pili, prisli z prednasky, rovno do krcmy.. sem- tam som si nimi dala, ale nebavilo ma to ... chcela som sa vecer ucit a na byte zase pili ... tento rok ma to caka znovu, myslela som si, ze mam priatelov ale zalezi im tusim len na zurkach a chlaste a mam taky pocit, ze som tak prisla o akych takych kamosov mimo mojho domova a budem tam sama, najradsej by som sa odstahovala od nich ale nikoho tam nepoznam len tieto zurkove typy a je mi z nich uz zle.. neviem co mam robit, ja nenavidim alkohol a drogy a podobne a musim medzi nimi zit .... to asi ani nechcem radu, len som sa potrebovala konecne vykecnut

wedddnesday

Iveta: ja byvam na byte so 4 ludmi, na intrak by som uz vobec nechcela. ja vyuzivam ked vypadnu z bytu aspon mam pokoj... a nechcem byt s nimi rozhadana, tak zatial ticho trpim..moja hlupost, co uz

rofl: v NR studujem

jajka001_

neverim ze na celej skole nenajdete podobne typy ako ste vy. alebo v blizkom okoli ,ved mate net, pouzite ho (chat, zoznamka). alebo ako radi slobodna, chod tam, kde by si chcela chodit s niekym, podla zaujmov, a mozes tam stretnut ludi ktory maju rovnake zaujmy.

RNG

Mladi sa potrebuje "vyblaznit" a zialbohu to casto vedie k predtym zakazanym: alkohol a cigarety, dokonca i zakazane drogy.
Tak si pomocou tychto vsetkych drog "prilepsuju" zivot a citia sa odrazu viac dospelymi.
Je to ale skodlivy drogarsky navyk, a treba sa ho striast co najskor, skor, nez to ludi poskodi.
Takze len sa stran takej spolocnosti co najviac.

Iveta Michael

weddnesday...hlavne sa tomu nepoddávaj a sústreď sa len na štúdium.A chápem že takéto prostredie na internáte je pre Teba rušivé pri učení a vôbec,lenže určite je finančne výhodné.Zasa na druhej strane,ak by Ti mohli rodičia platiť nejaký pokojnejší podnájom resp.prenájom len zo slušnými spolubývajúcimi tak by som zrejme neváhala odísť bývať preč z internátu. Nerieš ich,oni si ubližujú ani nevedia ešte ako...ale ty sa zariaď tak aby si sa mohla učiť a venovať sa iným záľubám,ja neverím že by sa časom nikto podobný nenašiel...určite áno a držím palce aby sa Ti to čo najskôr podarilo!

jeanny

hm no mozno by to aj mna po case prestalo bavit len k tomu nemalo zatial ako dojst...len ma proste mrzi ze som tam nenasla ziadnu blizku osobu s ktorou by som skocila obcas do mesta alebo aj cvicit :( proste celych pet rokov som sa tam citila strasne sama a mala som z toho seriozne depky :( teraz vobec neviem co bude dalej. mam pocit ze ludi proste odpudzujem :( tak snad to u teba lespie dopadne

wedddnesday

jeany ... presne... aj ja som sa tesila, ze si najdem aj novych kamosov.. doma mam skvele kamosky ale tam veru nie...vsak som druhacka a mozno sa este niekto pritrafi

wedddnesday

jeanny asi sme v nespravnom case boli na nespravnom mieste... ja som neni ten typ ze zurky, predtym ma to aj bavilo ale co je moc, je uz moc

jeanny

a k tym radam...ja som za celych pet rokov nenasla nikoho s kym by som si mala co povedat, nemyslim len pri alkohole, zas nie som taky ozran:)ale celkovo...proste uplne ine typi na ake som bola zvyknuta z okolia a zo strednej, nikdy som s nimi len tak mimo skoly nikde nebola a ani nie som s nikym v kontakte...pritom mimo skoly som spoznala kopu fajn ludi, ale v tej skole mi to strasne chybalo tak som tam potom viac aj nebola jak bola :( je to hrozna skoda lebo som sa tesila ze si najdem novyh kamaratov a nic z toho :( dalej v praci to bude asi este horsie