Strasne to boli...:(

Príspevok v téme: Strasne to boli...:(
Sille

Ahojte som tu nova:) takze este neviem ako to tu chodi...A teraz k veci:) Strasne ma boli posledny tyzden sedacia kost:/ niekedy si neviem ani sadnut.A tak hladam nejake tie polohy aby som to nejako predychala:(...Neviem cim to moze byt...Nemala som ziaden uraz pri ktorom by som spadla alebo neviem...Dalsim mojim problemom je ze mam strasne krce v bruchu a hlavne ma boli brucho v pravo dole...Uz si myslim aj to ze to je hrube crevo:/ alebo slepak...Co dufam ze nie...Neboli to v kuse...Boli to iba ku veceru...A moj treti problem je ze ak mi zacinaju moje dni tak je to dost krute stale aspon jeden den z piatich:/ Raz mi uz bolo na odpadnutie a musela som sa doplazit do postele...Ale v tu dobu si beriem tabletky(panadol-ruzovy)a prejde to no nie uplne iba zmierni tu bolest...Ak viete niekto nieco blizsie co mi je alebo tak tak prosim napiste mi co si o tom myslite...A k lekarke sa chystam ale stale mi do toho nieco vojde bud skola jedna alebo druha alebo robotka...Ale povedala som si ze v piatok k nej zajdem no chcem este vediet co si myslite o tom vsetkom vy:) Vopred dakujem za odpovede:)

Marcik

Ahoj, na dialku sa zle radi, hoci opisujes toho dost. Bolesti veobecne hovoria o tom, ze v danom mieste je zahradeny tok Qi(energie) alebo tok krvi. Mas v oblasti podbruska stagnacie, co potvrdzuje bolestivy menzes. Aka je stolica, aky je moc? Nie je zvysena teplota v urcitej casti dna? S cikanim nie su problemy? Aky je menzes - dlzka cyklu, dlzka trvania, farba krvi a ci su v krvi zrazeniny... Ak si z Blavy, pozri a skontaktuj sa:
www.tcmclinic.sk
K lekarovi by si vsak mala ist. Gastro, pripadne gynda...