Konečne vysnívaná váha?

Príspevok v téme: Konečne vysnívaná váha?
ninka21

Ahojte kočky.....ktorá z vás chce už naozaj schudnúť?????myslím to vážne.....nemyslím len týždeň,alebo mesiac diétovania.....budú to mesačné boje s váhou....
Ktorá z vás ma pevnú vôľu a chce naozaj začať na sebe makať.Neuznávam žiadne diéty a preto len,, zdravá strava a pohyb"!!!
Budem tu každý deň a čakám aj oporu...o tom všetkom to je:)
Tak ak to niektorá z vás myslí naozaj vážne,budem len rada:)

modrá

No ja teda netuším, ale MUDr. Bukovský zas tvrdí, že ráno treba trocha tuku, aby sa rozbehol metabolizmus - aj metabolizmus tukov. Aby sa začala vylučovať žlč a tak.

šikulka

Mám dilemu - všade počúvam že ráno sa má raňajkovať napr. celozrnné pečivo, šunka, syr, zelenina a práve v tej šunke a syre je problém. Mne tvrdí moja endokrinologička,že bielkoviny ráno nie! a že každý plátok čo aj nízkotučného syra mi pridáva na váhe. Čo si o tom myslíte?

ninka21

No mne aspon ten ubudajuci mesiac pomáha...vtedy v kuse cvicim a ked je pribudajuci tak normal papam a udržujem si váhu a ked je zase ubudajuci zase makam..ja na to verim a myslim si,že nieco na tom bude a možno že ani nie,že to mam v hlave:)) len dufam,že cez vikend sa ,,neobžeriem" :(

bebaa

ninka21 tak teda funguje to ze ked mesiac ubuda tak sa lepsie chudne? ak hej tak to idem makat riadne:D

ja som sa dneska radsej ani nevazila. Zatial ranajky musli s mlieckom.dalej uvidime dufam ze nic tazke :( ahojte drzte sa

ninka21

Noooo kočky moja dnešná váha 60,5kg....ako som šťastná prešťastná.....este 5,5 kg a budem happy:))) vcera som mala na obed zeleninovú polievku a granadiersky pochod a dnes by som si dala aj nejaké to mäsko :)dnes idem do posilky fajne si zacviciť a zajtra do aquaparku:) držte sa:) je ubudajúci mesiac 2 týždne,tak makajte:))

nancy5

jee ahoj, aj ja sa pridam, ja chudnem asi od juna, dala som dole cca 10 kg a este chcem dat dolu aspon 5 kg... som na vyske, takze na sport tu mam vela prilezitosti... beham trikrat do tyzdn, raz zumba, ked je cas a raz korcule ... moj jedalnicek: ranajky - musli s activiou bielou, alebo ochuteny tvaroh, desiata - nejake ovocie a ked mam ten den vela behania po meste tak aj tycinku nejaku, najlepsie cerealnu, obed - masko kuraice s ryzou alebo zemiakmi a cerstvou zeleninou,alebo cestovinovy salat, olovrant vymienam za veceru casto, tak si dam to co naobed len bez ryze ci zemiakov, a ked nemam maso, tak cottage so zeleninou bez peciva a potom vecer este nejaku samotnu zeleninu... no a plus voda a neochutene caje ... btw, ked mam sladke ranajky, potom cez den mi an sladke az tak nejde chut ;)

rew

ahojte.. no tak moje papanie pocas poslednych dni bolo v style zacinajucej anorekticky.. :) nechtiac.. zjedla som nieco pokazene tak bola bananovo-harmancekova dietka :) ale dnes uz je to lepsie, rychle ranajky pohar acidka a zeleny caj, desiata oblozeny chlebik (takze zatial som porusila len tri body z mojich planov :D)) a na obed bude cesnakova a zeleninovy salatik :P ako zakusok si na olovrant pojdem kupit nejake ovocie a vecera este neviem.. aaa teraz mi doslo ze nejak nepijem, tak si idem nacapovat cajik do hrnceka :) nejaky intenzivnejsi pohyb sa zatial necrta :( no od soboty zacinam pravidelne plavat :)

ninka21

Ahoj ja si myslim,že to v pohode stihneš:)
Tuky co som citala sa začínaju spalovat po 20 minutach...tak si daj aspon 40min. a potom nejaké tie posilňovačky.ja chcem za tie 2-3 mesiace na 55kg....tak držím palce...:)

bebaa

AHOJTE BABY. ZA 2 MESIACE MA CAKA STUZKOVA AKO HOST.MUSIM TEDA SCHUDNUT.MAM 172CM A 60KG. ZA TIE DVA MESIACE BY SOM SA CHCELA DOSTAT NA 53KG.MYSLITE ZE SA MI TO PORADI? MAM DOMA ELIPTICKY TRENAZER A OBCAS SI ZAJDEM NA ZUMBU. CVICIEVALA SOM NA TRENAZERI KEDYSI HODINU DENNE A SCHUDLA SOM.POTOM SOM CVICIEVALA 30MIN ALE ZIADNA ZMENA.TAK IDEM ZNOVA NA HODINKU DENNE :D HADAM NEJAKO VYDRZIM.DAJTE NEJAKE RADY, TYPY NA STRAVU.DRZIM PALCE :)) INAK MOJ MAIL JE CARMENTICA@AZET.SK TAK MI MOZTE KLUDNE NAPISAT A MOZME SA PODPOROVAT V CHUDNUTI. AHOJTE :))

ninka21

no vidim,že nikto nič....tak v skratke včerajšia posilka bola uplne super....dobre som si zacvicila a dnes idem opäť....budem tak teraz chodiť 2 týzdne v kuse...a potom 3 krat do týždna....zacinam este aj behavat,tak dufam,že pocasie sa bude držať..majte sa zatím:)