Ako sa donútiť ráno vstať?

Príspevok v téme: Ako sa donútiť ráno vstať?
Adulka

Nemáte nejaký trik ako sa donútiť ráno vstávať??? ja už niesom schopná... vstávam úplne každé ráno, bud idem do roboty alebo aj ked mám volno, musím ísť s havinom von...takže také niečo,že vylihovať do obeda u mňa nehrozí..už som aj budík dala na druhý koniec izby, aby som musela vstať a ísť ho vypnúť, lenze ja si v momente lahnem do postele, potom zaspávam do roboty... ako sa mám donútiť zostať už hore, ked mi zazvoní ten blbý budík.... :-(

0vecka

2 bibi1234, lioness_01

hovorte si obe co chcete ale kazde chovanie zvierata v zajati je tyranie... sak taky pes aj ked ide 3krat denne von tak sa v podstate zvysok dna nudi ... ak ma stastie tak ma este jedneho psa a inak socialne kontakty nulove... co je to za zivot boha....

Mimulus

Mne sa napríklad podarilo postupom času si prehodiť biorytmus a teraz vstávam už okolo 5:00 - a som úplne v pohode. pred zhruba 5timi rokmi som vyspával aj do 11:00 a stále som bol unavený. Treba to jednoducho trénovať a ak nemá človek na toto energiu a nedarí sa mu, treba dať kľúče susedovi, ktorý Vás príde zobudiť. :D funguje na 100 percent.

Lulita

ani ja neviem, rano trpim, motam sa, je mi slabo chcem spat a spat, kedysi som sa vedela donutit, popripade prezívala cely den, ale teraz to uz ani nejde :( a stale som unavena aj po 8 hodinach spanku, strieskana

gimmick90

clocky som si kupila s nadsenim ze to vyriesi moj problem ale je to blbost podla mojho nazoru. zere to len baterky a mota sa to okolo postele cize len spustim ruku z postele a chytim ho ani vstat nemusim...daleko teda neutece...takze moj problem pretrvava

hmmmmmmmmmmm

adulka v prvom rade by si mala prehodnotit svoj spanok.po prve, kolko hodin spis?ani malo a ani vela nie je zdrave a neprospieva k sviezemu pocitu po prebudeni rano.po druhe kvalita spanku.spis v noci dobre?su ludia ktori bud chrapu, skripu zubami alebo su dokonca pravidelne namesacni,nevedia o tom a rano sa citia uplne nevyspati a z toho dovodu nevedia vstat.ked mas dostatok spanku a kvalitny/nezobudzas sa v noci-mozno si to ani nepamatas/tak by si nemala mat problem rano vstat!a este nieco k tej kvalite-mne sa stava niekedy ze este rano pred tym nez vstavam sa mi nieco sniva.v tejto faze spanku -snivacej je telo uplne uvolnene,cele svaly su tak relaxovane a ochabnute ze ked vtedy mi zazvoni budik, buchnem po nom a hned zaspim dalej-citim sa neskutocne unavena ale to kvoli tomu ze som sa zasa dostala do tejto spankovej fazy.preto odporucam si nastudovat cosi a spanku a zaoberat sa tvojim problemom ako zo skutocnym problemom.

Adulka

VYSKUSALA SOM ZAPNUT SVETLO A ZDA SA TO BYT FAJN ... JE TO SICE HNUSNE, ALE PREBRALO MA TO TOTALNE..... :-D

..............
a ten hlucny budik, no mna moj budik zobudi, lenze ja som ho vzdy vypla a spala dalej ..

....
TAKZE BUDEM ZAZINAT SVETLO :-DDD

Adulka

no veru, opakovany budik som skusala dlho, no na mna neucinkuje, pretoze len ho vypnem a spim, zazvoni znovu, zase vypnem a spim a ked uz nezazvoni, tak zaspim,....takze toto nie................................................................. pri telke neviem spat, takze asi skusim ten ovladac mat pri sebe, a hned zapnem telku rano, a skusim aj s tym svetlom....jaj, to bude asi hnusne, surovo zasvietit, ale co uz, nemozem stale zaspavat...

stolicka

akonahle by som si budik posuvala po 5 minutach, je to tyranie..
okamzite ako zazvoni vyskocim z postele a preberam sa cestou..nastavujem si budik na najneskorsi mozny cas, takze viem, ze uz sa nemozem valat v posteli a teda rozospat..
akonahle vstanem porozsvecujem vsade
a nezamyslam sa nad tym, ci sa mi chce/nechce vstavat, proste fungujem na autopilota