čínska medicína na AKNÉ

Príspevok v téme: čínska medicína na AKNÉ
zú.

Ahojte, prosím Váas, nemáte niekto skúsenosť s TRADIČNOU ČÍNSKOU MEDICÍNOU ? Mám 18 rokov a už 3,5 roka mám akné... Som z toho strašne nešťastná, plačem kvôli tomu, na lekársku kozmetičku sme už dali asi
15 000 sk, na krémy tiež strašne veľa a stále nič! Brala som už aj HAK, pomohlo to, no nie úplne + mala som všetky vedľajšie účinky vrátane tých najhorších - nábeh na trombózu a príšerné depresie. Kožná lekárka mi nepomohla tiež, ani klasické babičkovské recepty, pijem jeden čaj, čo je celkom dobrý na pleť, no ničí ladviny, ... Snažím sa žiť zdravo, nefajčím, nepijem, stravujem sa dobre. Vyskúšala som už všetko možné, či krém s konope, kozmetiku z mŕtveho mora, rôzne bylinky, ... všetko. Už nevládzem, nechce sa mi takto žiť, chcem mať tvár bez akné a ráno vstať s vedomím, že si to nemusím packat acnecolorom, aby to aspoň ako tak nebolo vidno. Prosím, poraďte mi niečo ... Nmáte niekto skúsenosť s akupunktúrou alebo s čínskou medicínou? Napr. tabletky Pätoro uhasení sopky? Budem vďačná za akúkoľvek radu. Ďakujem !!!

ayurveda

ak chces vyskušat ayurvednu kozmetiku zo sri lanky,ozvi sa -adresa odstránená-
mam osobnu skusenost,je to 100% prirodne z bylin,s obrovskou učinnostou.

maciocicka

Tradicna cinska medicina to hodnoti ako vlhko alebo vlhku horucist v podkozi. zavisi od toho, ci su cervene alebo fialove. Treba precistit organizmus zvnutra. pozri www.tcmclinic.sk, pripadne sa nakontaktuj.

kikejka

a liecis sa u dermatologicky? beries uz nejake lieky? skusala si aj harmancekove a repikove zabaly? a pouzivas aj nejaku kozmetiku na tvar?

buba11

Mám tiez welky problem s akné..a taktiez so psychikou ..a potrebujem tez pomoc tazkze sa pripajam kto pozna ucinny ljek na akne ..pretoze denne hodinu preplakat a zit s vdomim ze sa neznasam sa mi uz vobec nepaci chcem naspet svoj ziwot..=(

bibba

ahoj... ja by som ti odporucila tabletky Acnex. mne po 3mesacnej kure celkom pomohli, nie uplne sice, ale videla som velke zlepsenie... samozrejme ale treba s tym aj spolupracovat. cize aj napriek tomu sa vyhybat takym jedlam, ktore akne podporuju...