Otázka pre mužov

jajka001_

anonymna sms? :)) nie, to sa ho radsej opytaj, ale nie hned ako sa s nim stretnes, treba to vhodne nacasovat nech to nevyznie trapne.

Drozdík

AdamKrt a ostatný ..

A kebyže som niečo viac o ňom vytiahla z jednej osoby a popýtala by som si na neho číslo.
Napísala by som su sms, nejaký kompliment a ani neviem či nemá náhodou priateľku tak, že by si to aj ona mohla prečítať toho sa najviac bojím :(

Dajme tomu, teoreticky, že je slobodný nebolo bi to divné mu napísať sms ako taký tajný ctiteľ v mojom prípade tajná ctiteľka? V tvojom prípade keby ti to jedna slečna napísala ako by si sa zachoval? Bolo by to v normále?
Vieš ja strašne túžim vedieť o ňom niečo viac, ale nechcem sa vtierať! Chcem aby vedel, že mám záujem a neviem kedy ho zase stretnem.
Nechcem to nechať na náhodu či resp osud. Existujú mobily, emaly .. chcem sa s ním spojiť, keď už aj takto.

Ja len chcem vedieť s tvojho pohľadu a pohľadu ostatných mužov ...

Ďakujem :-)

AdamKrt

Kludne, pohoda. Nic na tom nevidim. Naopak, je to mile od dievcata.

Skor sa mi vsak stalo, ze omnoho starsie zeny sa ma to castejsie pytali /kolegyne/. Neviem, ci sondovali nieco pre dcery, alebo skor len velka zvedavost.

Vsak o nic nejde, je to normalna otazka a odpoved na nu predsa neni tajna, ci je niekto zadany, ci nie.

Drozdík

Myslím situáciu s jedným dotyčným ako som už spomínala .. pár krát sme na seba zazerali, ale ani slovka nebolo povedané. Ba dokonca to z mojej strany vyzeralo ako keby som nemala záujem :( ale nebolo to tak ..

Preto keby som ho niekde náhodne stretla či by som sa mu mala prihovoriť a potom tak akože aby reč nestála :) sa ho spýtať či je zadaný alebo nie.

Normálka .. usmiať a prihovoriť sa? Uuf neviem či by som nabrala odvahu :D A ktovie či si ma pamätá vôbec. :/

ja tiež chcem vedieť na rovinu či je zadaný alebo nie a ako spomínali ostatný záleží na situácií, ale tak či onak ako spomenul lost načo máme ústa :)

lost

Preco nie :D
Je to len otazka.. na co mame usta ?

iste.. moze to byt ale od cloveka ku cloveku, 100 ludi 100 chuti, ale teoreticky

1. ak nie som zadany, tak taka otazka zrejme potesi, ci nie ? :D

2. ak som zadany, tak si spomeniem na svoju polovicku a znova mi to zlepsi naladu

jednoducho, u mna by to bola vyhra tak ci tak :D

Iveta Michael

Ja síce nie som chalan ale si myslím že ak by si mala o niekoho záujem tak je namieste sa ho spýtať na rovinu či je alebo nie je zadaný...je to aj na tých okolnostiach,ako tu chlapci spomenuli.:)))

0vecka

mne to nevadi skor to ocenim nejako neooblubujem ked sa holka chvilu tvari ze ma zaujem a potom zase nie a kto sa v tom ma vyznat??

tapp

Zalezi na tom, v akej situacii sa zoznamujete.
Ak ta bali alebo ste na rande, vtedy sa to mozes spytat. Niekedy to vyslovene treba vediet, napr. po prvom sexe.
Pri beznych obcianskych zoznamovaniach by som s touto otazkou urcite nevystartoval.