Neviem ako zacat chudnut

Príspevok v téme: Neviem ako zacat chudnut
andrea_303

Mam vysku 175 cm a vahu 96 kil teda moje BMI je viac ako 30 takze by som mala zacat chudnut co sa mi vobec nedari. Ja viem ze treba jest zeleninu a ovocie a hybat sa ale ked mne ta zelenina vobec nechuti...alebo skor chuti ale v takej upravenej forme ze to uz zdrave potom nie je. ani neviem ako som tak pribrala ked ja mavam len obed a veceru. Chcela by som schudnut do februara aspon 15 az 20 kil lebo ideme na dovolenku a neviem ako vzdy ked sa dam na dietu poobede uz nedietujem.

aja05

treba len pevnu volu, zmenit stravu a pohyb :-) a urcite to pôjde...ja som nikdy neverila, ze niekedy schudnem..a stalo sa dokonca ma niektori ludia vobec nespoznali :D

aja05

andrea_303 - to je ale nahoda, tiez sa volam andrea, tiez mám vysku 175cm a tiez som vazila 96kg :D no dnes vazim o 33kg menej :D

169 69

Mne veľmi pomohlo,keď som začala jesť pravidelne 5 krát denne.Snažím sa vynechať chlieb a pečivo a hlavne veľa piť.Behom prvých dvoch mesiacov mi zišlo dole 7 kg.Najdôležitejšie je naozaj jesť pravidelne,nech necítiš hlad,lebo vtedy si telo začne robiť zásoby.

ina_ingrid

hej, to zdvihanie noh je dobry cvik, da sa to este obmenit aj tak, ze medzi nohami drzite fitloptu a tak ich zdvihate...brusaky cvicim najcastejsie,mne ponahaju, ale so zatazou 10- 15kg, len vtedy mam aky-taky pocit, ze som si trosku "znicila" brucho, lebo brucho je svina a tn tuk je dost rezistentny voci akemukolvek cviceniu :D aj ked sice citim, ze mam tvrde brucho, ale nejaka vrstva tuku tam stale je...uznavam, ze fitnessky sa na nom musia namakat ako hovado...

mortisia

20 brusakov je velmi malo.naposledy som zrobila 48 za minutu a to vobec nechudnem.inac brusaky je dost zastarala metoda,lepsie je lahnut si,telo mat vystrete,ruky dat za hlavu a v tejto polohe dvihat nohy,co najviac od podlozky a potom ked ides spät ku podlozke,tak sa jej ani nedotknut,len mat ich neako par centimentrov od nej,proste stale mat nohy da sa povedat vo vzduchu a takto parkrat vyzdvihovat nohy.mozes robit este ten isty cvik,len pridat aj hornu cast tela,proste ked zdvihas nohy,tak dvihas aj tu hornu cast tela akoby si robila ,,kolisku",ale nohy maj vystrete vzdy a ruky za hlavou...toto je ovela lepsie ako brusaky,citis ako sa ti napina telo