Univ. A. Dubčeka -

Príspevok v téme: Univ. A. Dubčeka -
Escuela

vieme cim si tento rok presla tato univerzita. Vieme aj to, ze nepatri medzi spicku slovenskych vysiek. ale tento rok sa tam dostali aj taki ludia, ktori nemaju mat ani maturitu....
po strednej sme sli na vysku dve (nie na Dubcekovu). V triede sme mali exemplare, ktorym sa zazrakom podarilo dokoncit. Slecna nevedela z nemciny povedat zakladnu jednoduchu vetu a nedokazala za hodinu vypocitat kolko je 5% zo 100 ani ked jej to profak dva krat ukazal. jej specialitkou bolo malovat sa 35 minut z hodiny.tento rok nastupuje na Dubcekovu univerzitu. Tiez sa dozvedam o ludoch, ktori naozaj nemali nikdy hlavu na skolu, ani na niake rozumne zmyslanie a radsej sli na urad. Robotu si za rok nenasli - tento rok nastupuju na Dubcekovu. Nuz a vrchol je, ze sa na Dubcekovu univerzitu dostal spoluziak, ktory na zakladnej 2krat prepadol a na strednej raz. Horko tazko presiel strojarinou so 4-kami. A prosim pekne tito ludia idu studovat politologiu, verejnu spravu a soc. pracu.
Jedinu ako tak slusnu fakultu mechatroniky zavreli, co mi je luto. Neviem ci to iba ja vidim ale aky hnus sa z tej skoly stal tak to nema obdoby. nezmyselne nariadenia o pocte garantov a pod. zatienili kvalitu ludi, ktori tam maju byt prijati.zaujimal by ma vas nazor.

zajcekbobcek

Len ja sa dalej vzdelavam a na kvalitnej skole, takze snad sa to este napravi kym zostatnicujem .-), a tiez som rad ze CV sa daju pisat vo worde, kde to automaticky opravuje gramatiku :-)

zajcekbobcek

je to hanba slovenskeho skolstva svetoveho kalibru, co nato dodat, je to proste odpad, najhorsie z najhorsieho, lahsie ta uz zamestnaju len s maturitou ako s tytulom z tejto ´´ Univerzity´´, uplne bez srandy, je to vysmech...