znicena tvar

Príspevok v téme: znicena tvar
mortisia

vyliecila som sa konecne z akne,ale plet nemam bezchybnu.Nemam uz vyrazky,ale ostala mi koza na tych miestach kde som mala akne (okrem lic) znicena.Nieje to vobec nic hrozneho,ked si dam tenulinku vrstvicku makeupu,tak nic nevidno.Cervene jazvy nastastie nemam.Ku koznej ist odmietam,ta mi nikdy nepomohla,ba mi este uskodila.zo vsetkeho som sa dostala svojpomocne.Vedeli by ste mi nieco odporucit? Okrem tej koznej a lejzerov(koli finanncnej stranke).Nieaky domaci prirodny receprtik,pripadne neaku setrnu masticku/vodicku,najlepsie bio..ale oby mi neznicila plet este viac a po vysadeni aby sa to este viac nezhorsilo..dakujem

mortisia

pila som nesladene bylinkove caje (mäta,materina duska,praslicka,zeleny caj),vylucila som mlieko,jedla som vela zeleninky a ovocia,tri krat do tyzdna na tvar obycajne drozdie,urinoterapia,menej stresu,vyhodila som make-up a este zinok v tabletkach

Maser9

skús tvár precvičovať... tzv. cviky na svaly a kožu tváre.... nájde na nete.... treba pokožku prekrvovať ( pooperačné a pourázové stavy) pleť sa rýchlejšie hojí

simana

pozor na aloe vera! nie je pravda, ze je pre alergikov. ja napr. som na aloe-vera pripravky alergicka, zistili to az v nemocnici na pohotovosti. nechcela som tomu spociatku verit, ale ked som pouzila krem druhykrat, reakcia bola znova katastrofalna. od alergologicy som sa potom dozvedela, ze niektori ludia su na aloe vera alergicki. tak radsej neexperimentuj s nicim, co ti tu pokutne odporuci nejaky distributor svojho "osvedceneho" super pripravku, ale dobre zvaz a hlavne - porad sa s dobrym lekarom.

Mony171

Ahoj, prosím ťa, ako si sa z toho dostala svojpomocne? Ja som chodila rok aj pol k jednej kožnej, tá mi svojim spôsobom aj pomohla aj uškodila...teraz mám asi 3 mesiace kožného, s tým som spokojná...mne ostávajú červené až fialové jazvičky na krajoch tváre (líca, spánky) a budem to asi musieť riešiť laserom, ale vyskúšaj kozmetiku Vichy alebo Bioderma, majú rôzne prípravky, kukni aj na nete alebo sa popýtaj v lekárni :-)

mortisia

lolita
som alergicka na med,cize to by nebol dobry napad..pocula som,ze dobry je aj pilking z ovsenych vlociek,co ty na to?

sweet_lolitta

Mortisia, na to by ti zrejme pomohol jedine peeling. Ak nechces ten chemicky (znie to dost drasticky), tak si pravidelne (max 1x za tyzden) peelinguj tvar. Odporucam ti domaci-vynikajuci: 1 lyzicku medu do ktorej nasypes pol lyzicky cukru. Dlane si pred tym jemne vodou navlhci a peelinguj si tvar- budes ju mat hydratovanu a rozjasnenu.