bolo to rande?

Príspevok v téme: bolo to rande?
eja6

Mam 18 rokov :) Pred tromi mesiacmi som bola vonku s jednym chlapcom v sobotu vecer. Predtym sme sa videli raz na oslave mojej najlepsej kamaratky, prehodili sme par viet, bol zabavny.. smiali sme sa. Po oslave asi tak po mesiaci sme si zacali pisat.. chcel sa stretnut, volal ma von, stale spominal slovko rande :D sla som. Boli sme sa PRECHADZAT asi hodinu.. cely cas sme sa rozpravali, smiali, DRGAL do mna.. zo srandy.. odprevadil ma az domov ku branke. Mala som z toho dobry pocit. Potom ma volal von este parkrat ale ja som nemohla.. pisali sme si dalej.. pisal ze som skvela a aj ked sme boli von povedal mi to.. presli tri mesiace odkedy som ho naposledy videla a ja stale myslim na jeden blby vecer s nim :D Myslim, ze si mysli, ze nechcem s nim ist von, preto ma uz nikam nevola. Ja mu to ani nevycitam, lebo to tak asi vyzera.. ale nie je to tak. Akurat, ze ja nemam odvahu na to zavolat ho niekam von. A on uz zrejme zabudol, co? .. keby sa ozval nejaky chlapec/muz nech pochopim chlapske zmyslanie.. :D dakujem

AdamKrt

bibi123:

to vobec neznamena, ze si hlada inu. Ked mne nevyslo rande, kludne som si dal 1-2 roky pauzu, kym som skusil ist na dalsie rande :) Vsetko zavisi od daneho cloveka, aky je.

bibi123

podla mna si uz nasiel inu... muzi su netrpezlivi a ked si si za tri mesiace na neho nenasla ani 5minut, tak si mysli, ze nemas zaujem a ze Ta otravuje, tak preto Ta uz nevola..

Drozdík

Nie, nie, nie prečo?
Nič nevidím na tom zlé. prvý krát ťa pozval on von šla si.. okay pohoda. Potom si nejak tak nemala čas čiže teoreticky mu to dlžíš to "rande" ;)

Hlavne ak sa ti páči a je milý, dobrý tak mu daj najavo, že máš záujem :)

RrRrR

No keby som sa ja správal tak ako ho opisuješ, určite by to bolo preto že si mi sympatická a chcel by som sa dostať bližšie a viac ťa spoznať:D...teda áno, bolo to rande:D
Som si takmer istý že to pochopil presne tak ako predpokladáš, respektíve, tak by som to pochopil aj ja...že jednoducho nemáš záujem. Preto ak ti na tom záleží tak sa mu ozvi...nemusíš ho hneď volať von, stačí keď mu dáš vedieť že ti nie je ukradnutý...a hlavne buď úprimná...inač to nemá zmysel.