kolko vas stoji strava?

Antikrt

Milý krt
prosím ťa nepíš také p******y lebo ma vytáčaš do bezseba.Keby takých blbov ako si ty behalo viac tak s pánom Bohom.
Ked priemerna 4-clenna rodina minie na jedlo 6€ denne potrebuje 800€ na mesiac.
Sú v tom 2 male deti.
Myslíš si že 6€ na deň na jedného je tak strašne vela?!
tak prestan trepat lebo este raz napises TAKE HOVADINY tak budes vysvatený za najvecieho blbca na svete

S pozdravom mily krt Adam

ewelin28

prepac...ja som pochopila ze na kavu nechodievate veklmi casto..a nie ze na nu vobec nechodievate...ale myslim si, ze keby ste auto uplne za hormadnu dopravu vymenili...viac by sa dalo usetrit no :)

ewelin28

zebra..co keby ste pretsali jazdit autom...a len nutne, co treba..sli hromadnou dopravou?,.natom by ste pekne nasetrili.alebo nechodievajte na kavu do barov a podobne..ale urobte si ju doma :)

soffa

ja si myslim ze na strave sa setrit neda.ved len ak clovek ide do obchodu tak tam necha priemerne 8-10eur.ak ide v sobotu a kupi maso na nedelnajsi obed.,zeleninu,ovocie,tak tam nech aj takych 25eur.no neviem si to predstavit....mozno by som si v takej situacii hladala aj ine zamestnanie.aj ked sa hovori ze nezijeme preto aby sme jedli ale jeme preto aby sme prezili......fakt sa teraz nechcem nikoho dotknut

soffa

cooooo?za troch 150eciek???mi mame traja dospely 450eciek.a to sme z vychodu,aby zas nedoslo k tomu ze blavaci si mozu dovolit viac...sme normalna rodina.traja pracujuci....teraz som sa nechcela nikoho dotknut,aby nedoslo k nedorozumeniu;-))

lentilocka

vidim, ze prijem asi nechcete povedat, no potom tazko radit, ked clovek nevie, kolko mate spolu. chcela som iba vediet, ci nie ste pod zivot. minimom, ci by sa nedali peniaze ziskat od statu, nejake prispevky....no takto tazko radit, ked nechcete.

zebra108

prijem?asi nizky ked nam po zaplateni vsetkeho ostane 150 eur na mesiac

v stredu bola v modrom z neba jedna rodina-robili im novu strechu a ta pani vravela ze ked vsetko poplati tak im ostane 30 eur na stravu na cely mesiac...ked je to pravda a dokaze to tak ju zato normalne obdivujem a to ma tri deti...zaujimalo by ma ci aj varia ci len jedia suche rozky cely mesiac

zebra108

prijem?asi nizky ked nam po zaplateni vsetkeho ostane 150 eur na mesiac

v stredu bola v modrom z neba jedna rodina-robili im novu strechu a ta pani vravela ze ked vsetko poplati tak im ostane 30 eur na stravu na cely mesiac...ked je to pravda a dokaze to tak ju zato normalne obdivujem a to ma tri deti...zaujimalo by ma ci aj varia ci len jedia suche rozky cely mesiac