Mykoplazma

Príspevok v téme: Mykoplazma
Fedo

Dobry den
Uz asi tri roky ma trapia drobne hnisave vyrazky, ktore sa mi robia po celom tele. Bol som s tym na krcnom, alergologii a imunologii, gastro a infekcnom. Nikde mi nic zvlastne nezistili akurat na infekcnom som mal pozitivny titer na echinokoka... momentalne cakam za dalsimi vysledkami co sa toho tyka. Pristup lekara na infekcnom sa mi nepacil tak som poziadal obvodneho lekara ci by ma nemohol pretestovat na niektore infekcie. Vysledok mykoplazma IGG pozitivne. Dali mi na to tabletky summamed a ciproflaxacin uzival som ich 3 tyzdne potom sa spravil kontrolny odber no ten bol stale pozitivny a tie vyrazky vobec neustupili ani pocas uzivania tychto liekov. Lekar mi tentokrat nasadil lieky wobenzym a klacid uz po niekolkych dnoch mi tie vyrazky skoro uplne vymizli, no po dobrati klacidu sa mi zacinaju opat vyhadzovat na kontrolny odber idem o 2 tyzdne. Dnes som na infekcnom povedal lekarovi ze som mal pozitivnu mykoplazmu IGG a jeho odpoved: to su stare protilatky to sa nelieci... tato odpoved ma dost zarazila. Moj rozum mi hovori, ze ak mam nejaku infekciu pozitivnu tak by sa to malo liecit alebo nie? Chcem sa spytat mate nejake skusenosti s uspesnym vyliecenim mykoplazmy? A co si myslite o tom ze IGG sa nelieci? Vopred dakujem za Vase rady a nazory.