Priatel sa mi vyhraza

Príspevok v téme: Priatel sa mi vyhraza
freaky

Ahoj. Takze mam 18 rokov, a priatela starsieho o 9 rokov. Sme spolu rok a par mesiacov. No posledne mesiace su velmi cudne... Sme spolu malo, pretoze stale chodi do prace. Tieto posledne tyzdne sa velmi hadame, on mi neverí, on si myslí, ze ho podvadzam, ked niesme spolu, ze si pisem na facebooku a pokecu a taketo. Ano priznam sa ze sa mi paci jeden chlapec, no nemam s nim nic spolocne, ani ho nepoznam osobne. Ani ce net s nim nepisem, kedze ho ani nema. Ten moj nieco tusil, ze nieje v poriadku tak som mu povedala pravdu, ze sa mi paci iny, a ze nechcem byt s nim preto, lebo sme velmi malo spolu (1x do mesiaca). On sa mi zacala vyhrazat :( Hanbim sa ale napisem,,, v mobile ma moje erot.fotky, podotykam iba on ich ma, tak zacal s tym ze ich posle ocovi nech vidi aka som ja kurva :( ved tie fotky su iba jeho tak jak mozem byt kurva ale to je jedno on sa mi vyhraza ze ich posle ocovi??? potom, ze neskoncim skolu, ze ma vyhodia, lebo on ma znamosti a to zariadi lebo je pridrbany policajt... a ja neviem co robit. Stale som k nemu mila, nevyvolavam hadku lebo sa bojim ze mi urobi peklo a posle tie fotky alebo nieco so skolou :( Strasne sa bojim, ja sa s nim chcem rozist ale on to neznesie...a keby som mu dala konec, ze by som mu ani fon nedvihla on by poslal tie fotky alebo by nieco vyvjedol, preto som s nim lebo sa bojim :(

ajajaja

no podla mna by si to s nim mala aj tak skoncit,lebo navzdy to nevydrzis.co sa tyka toho,ze je policajt a postara sa o tvoje vyhodenie zo skoly, tak to je nezmysel ,toho sa neboj (v pripade,ze si nikdy s ucenim nemala vacsie problemy a v skole sa spravas normalne). tie eroticke fotky -naco si mu preboha dovolila ta takto fotit?? nuz, ked nemas rozum a si prilis doverciva, tak si to teraz zliznes...mozno taky detinsky napad- skus mu vo vhodnej chvili,ked spolu budete, vziat mobil a bud tie fotky sikovne vymazat alebo mobil roztrieskat a ujst :D moze potom na teba podat trestne oznamenie za nicenie cudzej veci,ale podla mna je lepsie potom ten mobil zaplatit(skus brigadu) ako hanbit sa pred otcom. alebo je tiez moznost len ten mobil ukradnut a rychlo ujst domov, zavolat policiu a povedat ,ze sa ti priatel vyhraza zverejnenim fotografii a mobil mu vratis v pripade ak pred nimi vymaze fotky (no je trochu problem,ze je policajt a mozno ma nejakych kamaratov,kt. tak ako on zneuzivaju svoje postavenie,ale tak snad len on ma silacke reci typu ja som policajt ,kto je viac)dalsou z moznosti je akoze stratit sim kartu z mobilu tvojho otca a otec si potom bude musiet zmenit cislo(lenze ten tvoj typek by mohol za otcom prist aj osobne). a mozno sa len vyhraza a nakoniec nic neposle,aj ked sa s nim rozides........ale urcite ti radim sa s nim stoj co stoj rozist-vzdy lepsie prezit par dni hanby ako trpiet neviem dokedy....