Gynekolok, lekarske tajomstvo

Lemurik

Udavat ho kludne moze, pokial mas viac ako 15 rokov tak ju na policii ale s najvacsou pravdepodobnostou vysmeju... A co sa tyka toho lekara tak on jej to povedat nemoze... a do ordinacie s tebou mama predsa nepojde.

levanderka

pod zakonom nie si, hranica je myslim 15. a ked tam pride a povie lekarovi, ze zistite, ci je moja dcera panna tak ako spravny lekar by mal povedat, ze mas viac ako 15 a je to lekarske tajomstvo. avsak teraz som si nie som celkom ista, ale mam ten pocit, ze do 18 ma pravo rodit vediet o tvojom zdravotnom stave, ale ked kecam opravte ma :)
a ved 17 nie je az tak malo, horsie by bolo kebyze mas 15 a menej. hlavne ked uz tak pouzivaj ochranu, nech nemusis kocikovat:)

a lekarovi neklamat. ak pride s tebou do ambulancie mama, mal by ju poslat do cakarne.no fakt neviem ako to teraz chodi naisto.

Gynekológia

Vlatsne s mamoú tam idem len koli tomú lebo mi povedala že si to ide zistit.. A povedala že mojho priatela chce údať lebo že som pod zákonom.. :(

Lemurik

Lekar na to samozrejme pride, dokonca sa ta na to bude pytat este pred vysetrenim a predpokladam ze niesi taka hlupa aby si mu klamala. Tvojej mame vsak nema pravo nic povedat takze sa nemusis bat.