Atopicky ekzem

Príspevok v téme: Atopicky ekzem
hallowethel

ahojte, som od detstva atopik a sice som mala takmer na 10 rokov totalny pokoj od ekzemu, opat sa mi vratil. rozhodla som sa bojovat, pretoze som proti kortikoidom. zalozila som webstranku, ktora chcem, aby pohola nam vsetkym zdielat svoje postrehy a rady. zaroven budem zverejnovat vyvoj svojej alergie pri vsemoznej liecbe. navstivte stranku www.wix.com prajem nam vsetkym vela zdravia!

ayurveda

ahoj.mam prirodnu kozmetiku zo sri lanky,ktorá je velmi učinna aj na ekzemy.ak chcete,napiste mi
-adresa odstránená-,dam vam popis,ponuku.ak budete mat zaujem,nevahajte ma kontaktovat.mam s tym osobnu skusenosť.

hlavinka

neviem, ale moja vnučka bola na liečení v Trávnici pri Podhájskej - prišla zlepšená, tak uvidíme, koľko jej to vydrží...

draga

nasla som tu kontakt na dr. albertovu, na stranke jej centra je aj pribeh cloveka, ktory mal ekzem a sa vyliecil, tak si to pripadne precitaj.

zuzicka2331

ahojte,ja som mala tiež ekzém ako malá,potom sa mi vrátil ako už staršia a teraz sa ho nemožem zbavit.dal mi na to kožný doktor tabletky zodac a dva druhy maste.hrozne ma stále svrbí koža a maste mi tak už nepomáhaju.poradte mi ak máte s tým nejaké skusenosti