Mam lasku, oporu psychicku a nie som spokojna

Príspevok v téme: Mam lasku, oporu psychicku a nie som spokojna
wareka

MAM 38 ON O DVA VIAC SOM ROZVEDENA S DVOMA DETMI,ON TIEZ ROZVEDENY ALE 2x A MA JEDNEHO SYNA,OBYCAJNY CLOVEK.DAL MI UZ VELA DO ZIVOTA SME SPOLU 7MESIAC.SOM SILNEJSEJ POSTAVY,TRPIM OCHORENIM KOZNYM,INAK SA STARAM O SEBA A HOVORIA,ZE SOM PEKNA NAPRIEK KILAM.ON STIHLY VYSOKY MOJI RODICIA HOVORIA ZE NIE PEKNY,NEMAJETNY CHLAP.NO NA DRUHEJ STRANE VELMI DOBRY CLOVEK,KTORY SA MI SNAZI POMAHAT HLAVNE PSYCHICKY.NO NIECO MI PRI NOM CHYBA.MAM LASKU AKO NA TACKE,PRILISNU NAKLONNOST,PROSTE KED MU POVIEM SADNI,TAK SADNE.EXMANZEL BOL OPAKOM LASKU SOM SI VYNUCOVALA.NEVIEM CO MAM ROBIT,AKO SA K NEMU CHOVAT,ZACINAM NEMAT NA NEHO NALADU.MAM SI VAZIT ZE PREJAVUJE O MNA TAKY ZAUJEM A ZE MI DAVA TOLKO LASKY??VERIM ZE TO PREJDE TATO MOJA NALADOVOST A NECHUT NA NEHO.CO SI O TOM MYSLITE???????????

janab

Ja som nenapísala, že ženy po 40-tke nemajú nárok sa zamilovať, či byť milované..to nie..ja mám po 50-tke a nie som sama, mám priateľa a mám dvoch dospelých inteligentných synov..a tak ked čítam od žien, že majú chlapa, ktorý sa im venuje a nie sú hviezdy, tak ked sa pozriem okolo seba, tak vidím, že veľa žien je samotných a osamotených a majú z toho psychické problémy..predsa tejto dáme nebudem písať, aby partnera nechala len preto, že ona k nemu akosi nič necíti?..viete, ináč sa berie spolužitie páru v 20-tke, ináč v 30-tke, a po 40-tke prichádza u žien prelom..bud sa rozvedie, alebo zostane sama a verte mi, po 40-tke začína ináč fungovať aj organizmus..to nie je len vec 50-tky u ženy, že prichádza prechod..ten organizmus sa začína meniť po 40-tke, len si to ženy ešte neuvedomujú, lebo nie sú symptómy..chcem len vysvetliť, že mám veľa priateliek, ktoré by chceli mať pri sebe partnerov, avšak nemajú a sú z toho neštastné a čo je horšie, tak už ani normálneho nenájdete..tu píšu aj mladé 17.r kočky, že citovo strádajú, lebo nemajú chlapcov..proste dobrých a pohodových, a aj zabezpečených chlapcov je proste dnes žalostne málo..ak ona nechá plávať terajšieho svojho priateľa, tak čo dalej?..to hned zajtra si nájde takého, čo ho bude milovať?..omyl..veľký omyl..takže tak sa na to treba pozerať..každý má právo na lásku a aj verím, že kvitne v každom veku..ak dotyčná má už za tohto náhradu, že sa budú milovať až za hrob a bude sa o nu starať aj v dobrom aj v zlom, tak potom o.k...nech to urobí..som úplne triezvo uvažujúca žena a rozmýšlam reálne..neoplatí sa žiť v domnienkach a vo hviezdach, to sa v živote nevypláca..ani si robiť ilúzie, že bude lepšie..no bude..ale je rozdiel je určite vo veku...viete, zrelé ženy potrebujú naprvom mieste istotu a lásku od partnera a verte mi, žena starne skôr ako muž..muži v 50-tke väčšinou naberajú druhý dych..vidíte to všade okolo..zakladajú si nové rodiny..ženy zostávajú na starobu samé a veľa ich síce tvrdí, že sú spokojné, ale ja si to nemyslím...

ta3

Janab
...čo rozmýšľať v tomto veku a v tomto položení nad láskou?..čo je láska?..v 40-tke predsa nemôže žena očakávať výkony od muža a nejakú romantiku..mala by si vážiť, že sa stará a je zodpovedný a je pozorný..spolužitie je o tom..a ak tak túži po niečom inom, stále má na výber..ale..výber nie je...
Ved Wareka si vazi, ze sa stara a je zodpovedny, pozorny, ale predsa nie je spokojna, cosi jej chyba a ja vravim, ze je to v tom, ze ho nema dostatocne rada a vztah bez lasky nema stavu, isteze, v styridsiatke laska ma inu podobu ako v puperte, ale nemala by vo vztahu chybat, lebo potom je to nudny, nenaplnajuci vztah.
Ja si nemyslim, ze 40 rocna zena uz nema rozmyslat nad laskou, laska nepatri len mladym, v tychto dnoch denne chodievam do domova pre starych a chorych a vidim tam jeden par (cca 70 rocni) sa po kutoch objimat a bozkavat, mam z toho radost a fandim im, ich pobyt v tomto zariadeni je urcite radostnejsi a stastnejsi, pretoze citia k sebe lasku a pohlad na nich je urcite radostnejsi, ako pohlad na ostatnych, ktori tam cakaju uz iba na smrt.
Vsimam si Tvoje reakcie, viem, ze si to nemala s muzmi lahke, ale nehadz flintu do zita, laska je velmi dolezita, vsetci ju potrebujeme, na nedostatok lasky sa pravdaze nezomiera, ale zivot bez nej nie je plnohodnotny, je to iba zivorenie a slabsi jedinci bez nej skor trpia depresiami ako ti, ktori ziju vo vztahu naplnenom vzajomnou laskou, to je jeden fakt.

jajka001_

janab to je docela smutné, čo si napísala. akoze zeny po 40ke nemajú nárok na lásku?maju sa uspokojit s tým, čo je? koľko máš rokov?

janab

Viete koľko žien by prijalo aj takéhoto chlapa, len aby niekto s nimi žil a staral sa o ne?..Po 40-tke nie sú voľní muži, čo stoja za niečo..čo je voľné, je väčšinou bezprizorné,..odpad..neviem čo ženy chcú a ešte to nie sú ani žiadne krásky a mladšie nebudú..chce zostať sama?..iného lepšieho nespláší..čo rozmýšľať v tomto veku a v tomto položení nad láskou?..čo je láska?..v 40-tke predsa nemôže žena očakávať výkony od muža a nejakú romantiku..mala by si vážiť, že sa stará a je zodpovedný a je pozorný..spolužitie je o tom..a ak tak túži po niečom inom, stále má na výber..ale..výber nie je...

ta3

ja si myslim, ze ho nelubis, precitala som si Tvoj uvodny text 2x, nie je v nom najmensia zmienka o tom ci ho mas rada, si s nim, aj by si ho nechcela stratit, lebo je financne zabezpeceny a ku Tebe pozorny, dava Ti lasku najavo, ale nieco Ti stale chyba, zacinas nemat na neho naladu, podla mna nic k nemu necitis, v tom je problem

jajka001_

adam, to su predsa take typy ludi. ako viem? pozriem a vidim :) netvrdim ze tuto jej partner je submisivny, ale ze ja by som takeho nechcela.
a, ked ju milujes, nie je co riesit - je fráza z reklamy :)

AdamKrt

jajka001_:

a kde je to, ked milujes, neni co riesit ?

Ako vies, ze je niekdo submisivny ? Moze byt taky vo vztahu k milovanej osobe a inak moze byt uplne iny... Preto, ze ju miluje, vazi si ju.

jajka001_

adam ja si zas myslim ze ani jeden extrem nie je dobry. submisivneho chlapa by som nechcela. wareka je zvyknuta na urcity styl fungovania vo vztahu, preto ma problem, musi si uvedomit, co vlastne chce, zacat si vazit to co ma.

AdamKrt

Tento nazor som uz pocul i videl praktizovat viackrat... Co sa lahko ponuka, to si casto zena nevie vazit.

Treba asi chlapa, dojde domov, jedna preventivne poza ucho. Zena davaj veceru, prehni sa cez stol, chlapik sa urobi, zena uprac, postaraj sa. Chlapik ide sa opit do nemoty niekde, ked dojde, zase zene jednu struh cez usta. Opity ju zacne obtazovat. Narobi jej 7 deti a ona ho bude milovat jak kona. Chudacik jeden, on sa zmeni....