cistenie pleti..

katy1976

Vyskusaj kozmetiku Mary Kay, ja som zacinala prave s cistenim, teraz mam celu vytrinku kozmetiky od nich. Aj dekorativka je velmi kvalitna.

vlnenábábika

ja s detskym mydlom Bupi s harmančekom.čítala som že veľmi vysušuje a preto som dlhu dobu používala "šetrnejšie" a drahšie kozmetiky. Potom čo mi nepomohli a pleť sa ešte viac podráždila, som vyskúšala aj toľko kritizované mydlo a odvtedy nemám problém s mastnou kožou. Keď si dám na to AB young care zmatňujúci krem tak je pleť akurát. peeling sa mi najviac osvedčil tiež od AB. Ako pleťovú vodu používam Fyto s čajovníkovým olejom- ale iba na jednotlivé vyrážky, nechcem si podráždiť celú tvár.

jankaaaaaaa

alverde na problematicku plet s bahnom je vynikajuca. pouzivam cistiaci gel alebo ako to nazvat na umyvanie, a nevysusuje mi to vobec plet a pory mi to stahuje

londonn

garnier exfo brusher - to s tou kefkou, pouzivam kazdy vecer a viditelne pomaha, plet mam cistejsiu, menej vyrazok, otvori pory ale cierne bodky ostali :-(

rew

ja mam skor suchu plet.. takze to asi nie je rada priamo pre teba.. ale.. v poslednej dobe pouzivam od alverde kombinaciu cistiaca pena s hodvabom kazde rano a vecer + marhulovy peeling tak raz za dva-tri tyzdne + krem na citlivu/ultra citlivu pokozku (jeden mam ako noncny, jeden denny).. a vidim zmenu k lepsiemu co sa tyka rozsirenych porov, ciernych bodiek na nose, mam menej supiniek a vyrazok.. predtym som pouzivala najma garnier(oblubena znacka po odskusani roznych inych..) a nebola som tak spokojna