Ma to este nejake zena? stalo sa to uz nejakej?

Príspevok v téme: Ma to este nejake zena? stalo sa to uz nejakej?
Majky001

Zdravim vas ja viem ze ma poslete ku doktorke ale chcem sa len opytat ci je tu nejaka baba ktora ma podobne problemy doktorka mi diagnostikovala cysty na vajecnikoch a nevyvynutu maternicu niekedy mavam bolesti v podbrusku pichanie a tlak moze to byt sposobene aj tym ze tie cysty praskaju alebo ja neviem a co sa tyka maternici tam mavam bolesti skoro stale je tu nejaka baba s podobnymi problemami? ci nie?

De

tiez ma pichalo v podbrusku mala som neznesitelne krce... tak som sla do nemocnice a do dvoch hodiniek ma uz operovali..mala som cystu na vajecniku ktory mi musely vybrat cize uz mam iba jeden ..nemohla som sa ani pohnut lebo keby mi ta cysta praskla mohla som umriet na vnutorne krvacanie...asi tolko k tomu urcite sa k tomu neotacaj chrbtom ...

wowo1

skus tuto otazku napisat na sekciu tu na zdravi - na zenske choroby tu je to o sexe.
tie bolesti su koli cystam cysty sa daju liecit a odstranit. cim skor tym lepsie, vyhladaj ineho gynekologa, treba to urobit co najskor lebo hrozi ze neotehotnies nikdy ak sa to nevylieci