Zrušit svdabu alebo nezrušit...

Príspevok v téme: Zrušit svdabu alebo nezrušit...
Rika89

mam pocit ze osm v koncoch....s pratelom chystame svadbu...teda som v 6 tyzdny tehotenstva jedine co robim je to ze placem som nervozna cim ma doma vyse znervonuju a vycitajumi vsetko tym ma vyse a vyse boli brucho...priatelovi to radsej nevravým....jedna sa otom...moja mama ma skupinu...a spieva bola by som rada keby mi pievala na svadbe ...tak sme sa splu tak dohodli...no len ked som to oznamila tatovi ten sa hned rozculiil ze on tam nechce toho chlapa co snou je..ze to radsej nepojde na svadbu nevedela som co mam urobit tak som isla za mamou a povedala jej to no ale omna namna zacaja ziapat a urazat ...ani nechcite ako.... ze ona to nezrusi a tak...a nakoniec ma vyhodila s domu s priatelom... po svadbe mam vypadnut...ze hej je jedno kam ze si neviem stat za svojim.....a savdbu si mam zaplatit...a teraz neviem zrusit alebo si zobrat pozicku nemam uz cas lebo svadbu mam 4,12...bola by som rada keby ste mi poradili....ci som ja urobila nieco zle....lebo ona mii tvrdi ze ano....

usiko

my sme svadbu planovali pred cca 1,5 rokom....no a boli nezhody pri pripravach, svokra sa vyjadrila nejako nelichotivo o mne...priatel bol medzi dvomi mlynskymi kamnmi a nezhodli sme sa a ni na forme....tak sme to zrusili...ze pockame, kym budeme rodina, a potom, ked bude mat dieta rok-dva, skusime znova, mozno sa to obide bez problemov...terz cakame babatko a svadba bude mozno o tok, o dva.....a je pohoda...

usiko

rika,

yo statistik je dokazane, ze mat svadbu pod vplyvom tehotenskych hormonov nie je dobry napad..zena vtedy inak rozmysla...na vasom mieste by som svadbu presunula na neurcito...ked bude mat dieta rok, budete mozno zohranejsi, alebo sa dovtedy rozidete...cas ukaze...ale svadbu tehotna? nikdy by som to neurobila...a zatial kazdy okolo mna, kto toto urobil , je uz rozvedeny.....

majka__

neviem ci je svadba v tvojom pripade uzasny napad. je to iba kvoli dietatu, aby sa narodilo v kompletnej rodine? a tvoj priatel o tych problemoch vediet nemusi? ako potom s nim budes vychadzat v manzelstve? vies o com manzelstvo vobec je?