Idem sa zabit

lost

voňavka, Ty si borec/borkyna ak dokazes sudit bez pritomnosti sudeneho :P
To je klasicka chyba ktorej sa dopusta takmer kazdy.. lenze niekedy je menej vhodna, ako napriklad ked len niekoho "odsudis" resp "hodnotis" v banalitach..

Podobnost cisto nahodna ?
www.cme.sk

tata123, co davali v spravach ?

lost

To by bola ina haluz, ak by to naozaj spravila s odkazom "dakujem xyz, ze si mi dal/a silu t osrpavit, s odkazom na forum" :D :D
/ nic proti foru, ani proti nikomu, ale vseobecna idea, ako by sa autori takych prispevkov potom mozu citit ...

ale teraz vazne...

mna by zaujimalo co presne, co najpresnejsi opis problemov ktore trapia ludi co si chcu siahnut na zivot, ale az tak presny opis, ze opisu uplne kazdy pocit ktory ich napadne..
potom by sa mozno nasiel ten (niekedy aj tichy) zdroj problemov..
najhorsie je, ked sa niekto skutocne zabije a na druhy den sa mu mal zivot zmenit o 180 stupnov..
je dost takych pripadov uz.. naco robit dalsie.. lenze nikdy nevieme co bude zajtra..
ale tiez si myslim ze je to absenciou lasky. dokazal by si snad niekto zobrat zivot s vedomim ze niekomu tym umyselne ublizi? resp, dovolila by to ta laska druhej osoby? (rodina, kamarati, priatelia, manzelia, cokolvek).. to by som povedal ze takmer urcite nie..
je to skoda, lebo, predstavme si co by sa stalo ak by si napr Michael Jackson, alebo Elvis Presley zobrali svoj zivot pred tym ako by sa stali hiezdami.. no mozno by sa dalo povedat ze by ich nahradil niekto iny?.. ale zase, original je original.. clovek nikdy nemoze vediet co sa v buducnosti stane, a tak naozaj moze platit ze "zmaril zamer svojho zivota samovrazdou".. ja neverim ze existuje clovek, ktoreho zivot nema absolutne ziadny zmysel... kazdeho zivot ma zmysel, mensi ci vacsi, zmysel urcite ma..
a dokonca niekedy ten mensi zmysel moze znamenat viac ako ten na prvy pohlad vacsi, priklad: nejaka filmova hviezda versus dieta..
filmovu hviezdu moze vskutku niekto "nahradit" , cize svet svoju hviezdu dostane. LENZE.. ti rodicia, ta matka, ziadnu "nahradu" nedostane, a to ani ak a jej narodia dalsie deti..
cize ten zmysel ma uplne, ale uplne kazdy..

voňavka

tata123,ake mudre hlavy tak to určite bude decko sa nudi tak píše somariny...vieš koľko ľudí v dnešnej dobe má problémy a hocikomu preletí hlavou..ach keby som tu už radšej nebol na tomto svete,tak by museli forum zrušiť lebo by tu bolo same psycho...mňa to ma žrať ,že si niekto nedokáže aj v maličkosti nájsť niečo krásne,zmysel niečoho?Najľahšie je povedať,napísať ,že sa idem zabiť...a potom "muchy zožerce si me"....viem pochopiť keď je niekto ťažko psychicky labilny a má problem,ale taký by tu určite nepísal a vôbec debata "o ničom" a na druhej strane sa ten abo tá čo sa chcela zabiť bude rehotať aku rozvírila debatu...a hlupáci píšu a píšu a píšu ....pá,pá...

tata123

ste spokojne vy "mudre" hlavy, co ste tu pisali o tom, ze nech to spravi? Pozrite si dnesne spravy! tak a teraz zite s tym, ze ste k tomu dopomohli Vasimi primitivnymi prispevkami a nech Vas to zere do konca zivota

voňavka

a to každý musí vedieť ,že sa chceš zabiť?keď to budeš chcieť urobiť tak to urobíš,ale skôr by som tipovala ,že nemáš čo robiť tak vypisuješ debiloviny a po Ďalšie ten kto sa chce naozaj zabiť "moja" tak to väčšinou urobí v tichosti a nepíše na fore a hlúpi tí ktorí na to odpovedajú v rámci mňa...keď sa nudíš choď si zahrať človeče....

soffa

nebavi ta prace-zacni studovat,nikdy nie je neskoro.alebo bud soc.pripad,ak tak su na tom lepsie ako my pracujuci ludia....je ti zima?-oblec sa,nasad ginko na prekrvenie mozgu a koncatin....nebavi ta priatel?bud sama,single je in......mas kopec moznosti.....a namiesto tych driskov,skus nieco urobit preto aby si sa mala fajnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.

janab

Zaujímalo by ma koľko má tá dotyčná rokov, že sa ide zabiť..škola na hovno, chlapec ju nechá a je jej zima...no keby sa učila, škola by možno ani nemusela byť na hovno, chlapec príde iný a ked sú za tým drogy, tak čo na to povedať?..tu platí :každý si je strojcom svojho života..každý..každý,kto berie drogy, tak sa mení všetko..organizmus, mozog,- myslenie, postoje k životu..ak ju k tomuto dohnali drogy, tak neviem čo je lepšie pre týchto ľudí..liečiť sa a celý život sa kontrolovať, alebo zomrieť..a ešte na dôvažok : drogovo závislí ľudia sú veľkým bremenom pre ich rodiny, zvlášť rodiny, ktoré sa o tie deti nadmieru starali...