Idem sa zabit

bibba

jajka ale ano ano. viem otom. sak si nepamätas co tu bola jedna z tych tem, este pred pol rokom, tam sme sa aj my dve dusovali a strachovali ci ta baba skoci ...
je mi to luto, co by nie. v mojom okoli behom pol roka uz skocili traja mladi chalani. vsetky traja mrtvi. strasne mi to je luto praveze.
a ze rodina a kamosi ich zrusia, tak to su s prepacenim potom strasni debili, a nie rodina a kamosi, potom sa ani necudujem, vies...

doubledog

inak, keby ta zaujimali skusenosti inych

ludia, co sa pokusili o samovrazdu a boli uz aj na druhej strane hovoria, ze je to tam riadne drsne, ze je to horsie nez to, pred cim unikali.

takze z cisto praktickeho hladiska by som ti to vobec neodporucal.

jajka001

este si nepocula o samovrazdach v priamom prenose? a kolkokrat boli ludia co rozpravaju ze sa zabiju, nikto ich nebral vazne, tak to spravili, zo zufalstva, beznadeje, nedostatku lasku? lahostajnosti okolia? to je tak narocne, niekomu dat trochu lasky a podpory?

jajka001

bibba, a komu sa ti chudaci maju zdoverit ked im je mizerne? v rodine ich zrusia, kamarati ich zrusia tak to vykriknu do sveta. a ver alebo nie, mozno prave to ich zachrani, ze sa najde niekto , kto ich vypocuje, poradi, povzbudí.

bibba

proste a to si neviem ani predstavit ze by som to sem pisala. to je pekne ze sa xce clovek niekomu zdoverit ale aj tak trapas

bibba

naco to sem vobec pisu ti ludia ze sa idu zabit? uz len to svedci otom, ze sa zabit nexcu, lebo cakaju ze za nimi niekto pobezi alebo im tu niekto bude vypisovat romany, ze nezabi sa. preco sa to neda normalne povedat? myslim na samovrazdu, ale ne taketo bludy, ze sa idem zabit. ten kto sa ide naozaj zabit otom nehovori, tak to byva. a nexcela som byt bezcitna, tiez mam depresie, viem jak to je, ale aj tak... neprehanajte uz stale. ja si sama o sebe myslim, ze som strasne trapna ked sa xcem zabit. kvoli comu? depresie su zla zla vec, ale aky dovod moze niekoho dohnat k samovrazde? ziaden rozchod alebo nejake neuspechy, to je hrozna kravina. mozno pochopim, ak sa niekto dostane do strasnych sraciek a nevie sa odtial vyhrabat a myslim tym strasne, strasne dlhy trebars, alebo ked ta niekto k k tomu "donuti", vyhrazkami alebo nieco podobne... ale ostatne ine problemy sa daju vzdy prezit. vsetci sme taki trapni a slabi. uz mi to leze na nervy jak sa vsetci xcu len zabijat. ani mne to nepomaha ked to vidim.

AdamKrt

Pracu si najdi inu a priatela si tiez mozes najst poriadneho.

Vies kolko dobrych muzov ma problem najst si dobru zienku ? Keby sa kazdy zabijal, kto bude zit ?

Onn

aj ja som sa chel zabit a teraz dakujem bohu a som najstastnejsi clovek na svete

pochopil som o com je zivot
a aky som bol hlupy
ze som nevidel tolko pekneeeho
vsetko pekne mi unikalo popod prsty a mal som to cely cas na dosah
staci otvorit oci