Komplexy zo seba..velkost topanok 43

Príspevok v téme: Komplexy zo seba..velkost topanok 43
komplexyzas

čaute..mam 14 rokov a velkost topanok 43 :( meriam skoro 170cm..všade kde pridem tak ma kazdy pripomienky typu ,, to čo su za nohy 50 dpč " už ma to nebaví..vyzerá to hrozne a neviem čo mám robiť ale ja za to nemôžem ... nedokážem sa s tým zmieriť,a ked sa mi to darí tak ma dakto zas pripomienku...

Lulu2011

nicolette - ved to je normalna nooha 36-37, ja mam 36 a som vysoka a praveze dostavam mile komplimenty, ze mam krasne male nozicky a rucicky, ako popoluska, princezna a pod :D

inak ludia maju rozne komplexy, mozno staci vyrast, posmievaju sa vacsinou nezrelí a fakt, ze vyssie baby maju skor velke chodidla

diamant19

tak menila by som ja mam 45-46 na vysku 183 :( tiez sa mi posmievali a najhorsie bolo ze som nikdy nemala pekne topanky :/ teraz mam tiez problem zohnat topanky, vacsinou nosim tenisky no keby som mala na vyber tak beriem pekne topanky...

renushik

hm možno mám veľké laby, ale zvyšok postavy mi nejedna závidí, tak mám v paži, nemožeme mať všetko dokonalé :D nohy sú fakt posledné, čo by som riešila, hlavne že ich mám a že sú zdravé :)

nicolette

ja mám zas opačný problém :) strašne malú nohu- 36/37... tiež si zo mňa robia srandu, lebo mám aj malé ručičky :DDD

Cannabiss

Nemáš mať prečo....mám 14 rokov, 175 cm...noha 44...a? Nikdo mi ešte nikdy nepovedal, že mám otrasne veľkú nohu..práve naopak :D

Lemurik

Vobec sa netrap, ja mam vysku 174cm a velkost topanok 42 - 43 (zalezi od vyrobcu). Ked uz ma nieco trapi tak mozno fakt, ze mam obrovsky problem zohnat pre seba pekne topanky. Urcite sa ale nestresuj pre nejakych hlupakov, nestoja za to.

TrainingBoy

43? to sa mi nezda tak vela, mam 42 tak viem porovnat, sice mam 187cm ale aj tak to podla mna nie je nic extremne pri tvojej vyske ... teraz si spominam ze ked som este chodil na gymnazium tak jedna spoluziacka povedala ze ake mam male nohy a zasmiala sa a vies ty co? nemal som komplexy, do vtedy som nad takym niecim ani nerozmyslal, ani potom nie, mne sa zdaju moje nohy normalne :)

luculienka

komplexyzas, netráp sa kvôli tomu, naozaj sa nemáš prečo... Niektorí ľudia sú hlúpi a robia si posmech zo všetkého. Aj mne sa vysmievali, keď som bola asi v tvojom veku. Nebolo mi to príjemné a tiež som sa trápila, no rýchlo som prišla na to, že je to zbytočné. Prečo si mám ničiť život kvôli takým neinteligentným jedincom? Prestala som si tie ich výsmechy brať tak k srdcu a ako písal aj AdamKrt, obrátila som to na srandu. A ver, či never, rýchlo sa mi prestali vysmievať. :)
Ako som dospievala, pochopila som, že sú na svete oveľa horšie veci, ako je môj komplex. Som rada, že som taká aká som, aj keď s menším nedostatkom. Niektorým ľuďom nadelil osud oveľa horšie veci do vienka...
Takže hlavu hore a snaž sa žiť svoj život bez komplexov, bez trápenia! Zo začiatku to bude ťažké, ale oplatí sa... :)

AdamKrt

Opytaj sa sama, seba, kto Ti hovori take somariny a posmieva sa, ze je to problem ? Nejaki chalani v Tvojom veku, ci zavistlive spoluziacky ?

Nepoznam normalneho muza, ktoremu by vadilo, ze jeho priatelka ma vacsie chodidla.

Vies, ako sa to da dobre masirovat ? :-)))

Ber to tak, ze nemusis nic robit a zaujmes a neni to ziadna vada s cim by si normalny clovek robil nejaky problem. Aspon mas dobru stabilitu :)