KNIHA ako darček pre muža

bibi123

dobra vila-motivacne knihy su dobre z hladiska toho, ze chlap si moze povedat-do kelu, ved aj ja mozem zarobit a byt uspesnym a nie byt slovakom, nadavat na peknu zenu v peknom aute, ze je zlatokopka, ma bohatych rodicov, pritom si pred par rokmi mohla sama precitat taku knihu:O)))

dobra vila

s primesou erotiky, netusim... Tu mu naserviruj sama :D, ale prec so zartmi.

Takze kniha pre chlapa? Co ja viem. Skus Frederick Forsyth - Stvrty protokol. Ale to je ina zmes od toho, co si uviedla.
Alebo nejaku reportaznu knihu, napriklad reportaze z Rwandy, ak je intelektualne vyspely a vladze krutu realitu, tak taketo knizky ho s tym oboznamia...
Neviem, reportaze a taketo skutocne pribehy (nemyslim tie pre zeny) su celkovo popularne medzi chlapmi a citane. Ale asi ani nie takyto styl hladas a v tych "omackovych" knihach a este k tomu pre chlapa sa nevyznam...Co tak Lighting od Kinga? Hm, hm, hm...
Ale zas ja by som istotne neodporucala nejaku knihu ako zbohatnut, skola uspechu a tomu podobny styl...teda mna by istotne nemotivovali, ved su to iba fingovane triky ako vlastne neuspiet :P. Ale mozno sa mylim a ak je pisatel ozaj zrucny v pisani, tak ta knizka moze byt vydarena. Ale ak uz nieco zo sfery lahkej psychologie tak nieco ako pozitivne spravanie, hee?:D

bibi123

to ti ziadny chlap nebude citat:O))), ked uz by to mala byt kniha, tak skor motivacna, ako zbohatnut, skola uspechu, kniha o sporte-napr. Roger Federer a jeho pribeh, kniha o slovenskom podsvati-Mafia, pripad cernaka a pod. so skusenosti viem, ze ziadneho muza by muzsky roman nepotesil..