Ako prestat fajcit?

lost

A to ze priberies, LOL, to su len vyhrazky tabakovych firiem, ale nikomu to nehovor, lebo ma zabiju za prezradenie tajomstva, ja sa uz balim, musim zmiznut niekam na Sibir na par rokov :(

Ale dufam ze ti tato informacia aspon pomoze..

lost

Ak by si mala motivaciu zit, alebo hociaky iny fajciar, nemyslim si ze by si sam sebe ublizoval, ved to je uz dost ako keby sebedestruktivny sklon...

Ved to je smrad a jed v jednom :P

Ale povedz mi, co ti na tom tak strasne chuti?

To ma velmi zaujima, ale nechcem to skusit len aby som to zistit :D

lost

Jednoducho :)

Tie prachy co das na cigarety, hod do (nerozbitneho) prasiatka a za rok sa potesis a bude ta to motivovat este viac.. Kup si nejaku dovolenku pre regeneraciu pluc..

Najdi si sport, ktory ta udrzi fit. A ked nie? povedz si NO A COOOO, ved aspon ma ten tuk lahko udrzi na vode.. a nepotopim sa.. v zime nepotreujem vela oblecenia lebo ma zahreje.. vsetko ma svoje vyhody, nic neexistuje co ma len "minus" :)

alebo zacni jest cokoladu :)

ale hlavne sinevsugeruj ze cigareta = pokoj pohoda klud..

ee. pohodu si clovek vytvori sam v hlave a nie nejake chemikalie.. bez ohladu na to ako dlho fajci. staci bojovat myslou ;)

a nevzdavat sa, NIKDY!!! ;)

hobbo

v 16 rokoch 20 cig. denne? ty neni si komplentna. zatni zuby a jednoducho si ich nekup, ale to malo kto vydrzi. jednoducho kazdy tyzden fajci o 5 cig. menej