zvlastny problem

Príspevok v téme: zvlastny problem
lacko2113

mam problem,ktory ma velmi trapi.ked zacnem pracovt po urcitej dobe zacnem zapacht(ja zapach necitim),aj ked dodrzujem hygienu(kazdy den sprcha,antiperspirant).ked vsak pridem ihned po praci za priatelkou,v tom istom obleceni,nic neciti.problemy s nadmernym potenim nemam.pravidelne sportujem a nikdy som s nicim podobnym nemal problem.kto ma,alebo mal podobny problem nech odpise a poradi.dakujem za vsetky odpovede.

vevericka

clovek castokrat svoj pach neciti, pretoze jeho nos si na to zvykol,priatelka ta citit nemusi pretoze jej mozes prirodzene skor vonat aj ked si spoteny..pri strese pot naozaj smrdi viac..pretoze sa nevylucuje len voda a sol, ale aj bielkoviny, ktore rozkladom bakterii smrdia..takze skus to bud riesit kvalitnejsim antiperspirantom, alebo aj v paci umyt napr pomocou vlhcenych uterok a znova pouzit antiperspirant

bazalka

Ahoj, ja som niekde čítala, že pot, ktorý telo produkuje v strese zapácha oveľa horšie ako pot, keď ti je teplo. A keďže píšeš, že si v strese, tak možno je problém práve v tom.

lacko2113

z ust mi nepachne urcite a priatelka by mi to tiez povedala.neviem ci nahodou nie je problem v tom,ze pri stresovych situaciach
sa zacnem potit.najviac mi lezie na nervy to,ze mi nikto nechce nic povedat do oci.

cup-cup

Mozog má tendenciu "necítiť" pach vlastného tela, čo je aj vedecky dokázané. Čiže bohužial, niektorí ludia sa necítia. Poznáme to asi hlavne z MHD... MOŽNO niečo cíti aj priatelka, len nevie, ako to povedať.. Skús sa spýtať dobrého kamaráta, alebo súrodenca. Ale pokial sa každý den umývaš, nosíš čisté oblečenie, používaš deodorant (parfem), prípadne si holíš podpazušie, tak si asi fakt robia srandu alebo narážajú na ten dych. Keď si umývaš zuby, tak si vydrhni aj jazyk, poprípade začni pužívať ústnu vodu a bez žuvačky ani krok ! Šak ako v tej reklame - no smint, no kiss ;) Držím palce !

janab

Nepáchne ti z úst a kolegovia ťa takto chcú na problém smradu upozorniť? Ak páchne z úst, tak tu ti niekedy nepovie pravdu ani priateľka...a sám človek to nezistí vôbec, lebo sa necíti.

ta3

ked to priatelka neciti, tak to nemoze byt az take zle, tak sa na ostatnych vykasli a prestan sa tym zaoberat, lebo to mozes iba viac pokazit