problémy s močovým mechúrom

Príspevok v téme: problémy s močovým mechúrom
patina

Trpím častým zápalom močového mechúra. Obliekam sa teplo. Pravidelne skoro každé 2-3 mesiace užívam antibiotiká, urologický čaj. Bola som aj na urologii. Tam je podla nich všetko v poriadku. Mám si dávať pozor na prechladnutie. Toto ma trápi už viac ako 5 rokov. Je to velmi zlé, ked mám zápal, rezáky a časté chodenie na WC.

Maoam

a ako ti ma niekto virtualne pomoct? bez k lekarovi, bud dnes este na pohotovost, najneskor zajtra rano, lebo potom ide vikend

ked mas uz akutny zapal, pomozu iba antibiotika a vela pi! napriek teplu si chran krize a nebehaj s bosymi ani mokrymi nohami

snaz sa co najviac pit a casto cikat a bez si po lieky, ak mas silne bolesti, nech ti predpise aj nieco od bolesti napriklad Algifen

lizatko

dobrý deň prosím vás pomôžte mi čo mám robiť včera má chytili strašné rezaky až mi išli slzy do oči nemôžem ísť poriadne ani na wc a kroku tam idem asi 10x a pritom to strašné moc bolí prosím kdo by mi vedel neako pomôcť ďakujem vopred .

Beba82

Dobry den chcela by som radu pre moju maminu,uz dost dlho trpi ukrutnymi bolestami pred piatymi rokmi jej vyberali myom mala ho na mocovej rure a teraz sa jej vratili podobne bolesti ale taky nalez jej nenasli a lekari jej neviem ci nevedia pomoct alebo nechcu.Bola u urologa tu v nasom meste ked sa ho opytala uz po roznych vysetreniach co ju to vlastne boli tak jej lekar len odvrkol ze ma v pravej ladvine trochu piesku a to by sa malo same vyplavit a potom jej predpisal sumive tablety ktore ma uzivat vecer pred spanim a odisiel si zapalit lebo vraj od rana nestihol a bola vybavena.Dennodenne trpi ukrutnymi bolestami az sa zvija od bolesti.uz jej nezaberaju ziadne lieky co jej popredpisovali,poradte mi prosim co by mala vyskusat aby sa zbavila tych bolesti.Dakujem.

alika2

Ahoj Patina, na tvojom mieste by som skúsila enzýmovú terapiu Wobenzymom. Posilňuje oslabenú imunitu a pomáha zabrániť častému opakovaniu chorôb. Sama mám s ním veľmi dobre skúsenosti.

maciocicka

Ak tam nic nie je a napriek tomu reze a pali opakovane ( natibiotika to len zhorsuju) moze to byt zablokovanie Qi na emocnom podklade alebo naopak chladna vlhkost moze stekat az do mocoveho mechura . Podla Tradicnej cinskej mediciny, ak clovek nedava von svoje emocie, rastie "ohen" Srdca a ten sa po spojkach presunie az do mocoveho mechura. Nemusi tam byt zapal v pravom slova zmysle a teda sa nemusia mnozit bakteria. TCM vie taketo stavy riesit, ale treba osobnu diagnostiku. Pozri www.tcmclinic.sk

zuztek

pri opakovanych zapaloch je dobre vystreit chlamydie a ureaplazmy (vyter z krcka maternice alebo mocovej rury), niekedy sa zapaly opakuju aj pri zuzeni mocovej rury, to sa zisti cystoskopiou

mirka 23

Po ATB predpokladam že ješ probiotika...
Na močove cesty je super D-manosa 2g trikrát denne. Teraz som našla v lekarni sirup s D-manosou, je bez mastenca, čo je super. Treba pobrať minimalne tri dni aby sa všetky bakterie zabili v tomto davkovani!!!

patina

Kontrolovali mi sonom obličky či sú v poriadku. Neviem či je to v obliekaní, alebo nachladnutím, ale bolo aj velmi teplo a dostala som zápal. Ked sa mi to prejaví hned začnem piť urologický čaj a žihlavový a problémy ustúpia aspon na pár týždnov. Ale toto nie je riešenie, treba isť na urologiu.

nathália09

aj ja mám taký problém,predvčerom som bola na pohotovosti-a dosť ma to tam štípe.
Na pohotov.som už bola 2X,a mi povedali,že by som mala ísť na urologiu.
Bojím sa toho,čo zas tam chcú skúmať??Teraz beriem antibiotiká,lenže ja robím aj v chladnom prostredí,neviem ako čo ďalej.