Psychicke problemy

zuzka :)

Lenze chapes, ze ja som citala, ze v drvivej vacsine pripadov to lekar urci ako depresiu alebo uzkost a nie ako DP/DR. Takze je to mozno aj zbytocne. Zevraj niektori ludia cakali aj niekolko rokov kym im uznali tu spravnu diagnozu...

veronika

inak, kolko ma srokov, a preco by si to ako nemala zvladnut? hmm? si na vozicku? alebo ako? hmm? proste uplne s kludom si na nete najdi nejakeho psychiatra v ziline, pozri ako ordinuje, zavolaj si tam, objednaj sa a sup do cakarne.prides na rad, pokecas s doktorom, on ti urci diagnozu a nasadi lieky.to je vsetko. absolutne to neboli a za to psychicke tyranie v tvojom vnutri a jeho odstranenie to urcite stoji.

zuzka :)

Veronika nemyslim, ze by to nebolo moc vazne, ale ked ja neviem, v nicom som si neni ista. A citala som tvoje prispevky dost pozorne, chapem, ze by sa to mohlo este zhorsit, ale myslim, ze ja to nezvladnem ist tam.

veronika

zuzi, si si nepozorne citala moje prispevky!!!!!!!!§ pisala som, ze psychicky problem, ktorý trva uz dlhsie, sa nema odkladat a ma sa ist ku psyhiatrovi. ja neviem, asi nie si potom na tom az tak zle, ked k nemu nechces ist. ja ked som sa citila zle, som ani chvilu nevahala.

zuzka :)

Ahoj Zorka. Preco nehrozi ta navsteva ? Lebo viem, ze tento mesiac este urcite nepojdem. Chcem tomu este nechat trochu casu. Ved ma to uz trapi tak dlho, par dni to nezhorsi snad. :(((

zora

Zuzi, myslíš, že by tu mohlo odznieť ešte niečo nové, myslíš, že stačí diskusia? Prečo tento mesiac návšteva lekára nehrozí?