Vyvoj vasich vztahov

Príspevok v téme: Vyvoj vasich vztahov
AdamKrt

Ake casove obdobie je zhruba u Vas, kedy zacnete prehodnocovat vztah ? Aka je doba od zoznamenia, ked si myslite, ze je dobre zacat sa fyzicky zblizovat, predstavit partnerovi/partnerke rodicov, pripadne svoje deti, ci pracovat s detmi partnera/partnerky na rozvojani vztahu, alebo kedy sa pohnut niekde dalej - manzelstvo, zalozenie rodiny...?

Poprosim pre vacsiu objektivitu uvadzat pre konkretnu udalost casovy usek, ako aj Vas vek. Predsa len napr. 18-20 rocny clovek sa nemusi nikam tak ponahlat, ako ked ma niekto 30, 40, 50...
-----------
Viem, ze je to silne individualne, ale zaujima ma, ako vztahy zhruba maju priebeh.

Mne sa zda totiz, ze moj vztah sa priserne pomaly vlecie, stagnuje a i buducnost sa zda taka, ze partnerke to tak vyhovuje, zatial co mne nie ... Tak ma zaujima, zhruba, aky priebeh mavaju vztahy, ci kedy ludia dospeju k tomu, ze si povedia - tak toto nikam by neviedlo ani dalsich X rokov a radsej z toho vycuvaju.

rozumiem ti

doggie: :)))))))) chlape, ty srsis humorom :)))) ze nizka kvalita :DDD

medzi nami "dievcencami": radsej nizka kvalita, ako IQ ;-)

nic v zlom hosi, humor only.

viete co je nas/vas problem? berieme to/sa prilis vazne. pritom je to sooowas von egaaal :) pred najvyssim a v strassbourgu sme si vsetci rovni :) a nakoniec to vsetko pominie, rovnako ako my. takze hosi, pit, zit, bavit sa :) raz aj tak pride cas, kedy uz nebudete moct ;-))

AdamKrt

doubledog:

a co je to ta kvalita ? Ked niekoho milujes, ozaj milujes, tak mu vies nieco i tolerovat. Ja som chapavy clovek a mam pochopenie pre nu. Na druhu stranu ona je dost dominantna a ani si to neuvedomuje, ale zneuziva to. Ja som ako tuho spiaci medved v zimnom spanku. Dovtedy je vsetko v pohode, kym uz neni toho moc a medved sa nezobudi... :)

doubledog

adam, toto si tu riesil uz minule, par mesiacov dozadu a vidim, ze si sa nikam odvtedy nepohol.
uz pochop, ze z toho nic nebude, jedina sanca, ktoru este mas, je ta, ze si najdes inu babu, potom to tej tvojej terajsej mozno trkne a zacne sa o teba trosku snazit.

inak, si dost nenarocny muz, ked ti staci takato nizka kvalita.

rozumiem ti

Krt: that is a secret, if I told you Il´d have to kill you :)

30 :) piff-paff, uz si umrel? :)

ps: nepoznam krajsi pohlad, ako tatina santiaceho s deculom na luke a male po nom lozi jak po preliezke... pripadne ho taha za nos, usi, bradu.. a tatino sa len smeje :) kludne ma volaj sentimentalnou méékackou :)

rozumiem ti

Krt: mne v mojom veku to uz viac imponuje, ako vadi. ale to je silne individualne. a podla mna to ma tiez co do cinenia s vekom, ci ambiciami.

uz som ti povedala, moc rozmyslas. prestan sa tym zatazovat, ked to tak chces, tak je to pre teba spravne, bodka. teraz uz len najst vhodneho partaka na realizaciu :) sami vieme co je pre nas najlepsie, treba tomu verit. hlavne, ked ten pocit stale silnie.

:))))

ADAM
Odpoviem ti na poslednu otazku-je to pekne ked si chlap zela ozenit sa-mat deti.Len je otazka ci narazi na zenu-ktora by to tiez chcela.A je to aj naopak.Zasa je zena ktora chce od zivota len jedine.Mat rodinu-a nepodari sa jej to len koli tomu ze narazi na chlapa s inymi nazormi.
Je to velmi zlozite.
Ja zo svojich skusenosti-by som uz po rozchode s partnera do baraku ziadneho chlapa nechcela/a podotykam proti chlapom nemam nic-aby som ich nejak neurazila-a nie som ani na zeny/
Len som pochopila vela veci a uz by som nikdy nechcela aby sa mi niekto miesal do mojho sukromia.To by som si uz prisne chranila.

AdamKrt

--------------------
Teraz ma napadlo - otazka pre zeny:

- viem, ze vacsinu zeny su take, ze sa chcu vydavat, zalozit si rodinu, mat deti. Keby to vsak chcel chlap a prisiel s tym prvy, ci to bola jeho oblubena tema o ktorej by hovoril - pacilo by sa vam to ? Tesilo by vas to, ci naopak hnusilo, odradzalo, ze sa chce zenit, zalozit si rodinu, mat deti ? Ze sa tesi na to byt otcom ?
--------------------

rozumiem ti

Krtko: Aby som ti odpovedala na tvoju otazku danu v teme :)
Sme spolu dva roky, presli sme si vselicim, kedze som si toho z detstva priniesla pozehnane (zlych spomeniok). On si toho tiez priniesol dost, s cim som sa musela vysporiadat ja. Neviem, ci sa nam to podarilo, alebo nie, ale napriek vsetkemu budem vzdy tvrdit, ze je to ten najlepsi chlap akeho som kedy stretla. A ze som toho stretla dost (ludi):) zijeme spolu a napriek tomu, ze ho vidim dennodenne, neviem si predstavit lepsiu " investiciu " ako cas straveny prave s nim :) a v zivote by ma nenapadlo klamat ho, ci nebodaj nieco horsie. je to otazka ucty k nemu a respektu pre vsetko cim je a co pre mna urobil. A napriek tomu, ze by som ho obcas najradsej utopila v lyzicke vody, nevymenila by som ho za nic na svete :)
tot len trailer mojho " dusevneho " striptizu... viac v mojej autobiografii, ktoru nikdy nevydam :)