Som mimo zo zadanej holky

Príspevok v téme: Som mimo zo zadanej holky
Johny Bravo

stala sa mi také vec a potrebujem poradiť ... v prváku na výške som poznal jednu holku ktorá sa mi neskutočne páčila, ale mal som holku tak som to neriešil ... po čase sme sa rozišli a ked som tú novú slečnu oslovil tak som zistil že má priateľa ... dnes už som vo 4. ročníku a zhodou okolností som sa presťahoval na izbu na intrákoch hneď vedľa nej ... dnes som ju stretol .. v živote sa mi nestalo že by sa mi nejaká holka tak neuveritelne páčila ... neviem čo mám robiť ... som z nej úplne mimo stačí ked ju vidím ... zaujíma ma ženský názor, ako mám túto vec riešiť

lost

Slobodna, no ale potom to nedava zmysel :) resp.. teda ak mozem zostat v rovine extremov :D
pokial plati ze "ak baba stretne lepsieho".... "tak to za to stoji".. tak mi vychadza ze stale sa da najst lepsieho ako je aktualny :)

i ked... matematika sa neda vzdy aplikovat na realny zivot a...a.a.a to si vystihla dobre, ze "ak staci" "tak staci" :)

ale s tym nosom, to bol len priklad nie myslieny na fyziku rovinu ale tak vseobecne :)(tj aj povahovu atd..)

nj as tym ze netreba byt extremistom je tiez pravda... skoda ze som na to nedosiel pred dvoma tyzdnami :D

Slobodna

Existuje lost, ja taký mám :) a možno sú lepší muži okolo mňa, ktorí mi z ich pohľadu ponúkajú čosi lepšie ako mám, ale ja viem, že mám to najlepšie a oni mi nič lepšie nemôžu dať !) No existujú aj ženy, ktoré sú vo vzťahoch nespokojné a osud im privial do cesty možno iného partnera. Preto je rozhodnutie na nej...
Tiež mám väčší noštek a ešte som nestretla muža, ktorému by nepripadal sexy asi preto, že si nevyberám povrchných mužov, ktorí nevidia ďalej ako po fyzický krásu. Netreba byť až takým extrémistom lost :)

fgf

jednoznacne chod za nou, len preboha neriad sa ivaninou radou, ked jej hned vyklopis ako sa ti vzdy pacila a ako si z nej mimo, hned strati zaujem...pozvi ju len tak, ako na kamaratsky pokec

ivana45

Treba to skusit. JB nemoze posudit, ci ona chce ten vztah, ktory ma, aj nadalej. Mozno nie a on ma sancu.
Lost, klidek, rozumna baba sa pre prkotiny vztahu, ktory ju posiluje, nevzda.

lost

Slobodna, avsak ak by takto rozmyslala kazda baba:
"Ak je tá baba férová a zistí, že s tebou je jej lepšie než s aktuálnym priateľom, tak sa s ním rozíde."

Tak potom by neexistovali ziadne vztahy, pretoze "dokonaly" vztah, tj "lepsi uz nebude" neexistuje..

Alebo ty by si vymenila priatela, s ktorym by ti bolo vyborne, len preto ze dalsi muz by sa ti zdal byt o par kvapiek vybornejsi? Ono ja jeho vybornost moze vyprchat a potom co? :P Ved ked nie niekto vo vztahu, tak je tma ista tolerancia k nedokonalosti, takto isto by som ja mohol menit baby, pretoze ta moja moze mat napr: "velky nos".. a ta druha co sa ma snazi zlabil ma "mensi", alebo cokolvek ine :)

Chapes, ide mi len o to, ze ak by som tu teoriu pouzil v praxi, tj. isiel aj do extremov, tak by sa takmer vsetky vztahy rzpadli, uz len z dovodu ze je takmer nemozne zistit ci je te novy lepsi alebo nie. Tj. trebalo by ho "skusit" a to uz neviem co potom :)))

Johny Bravo

niekedy si uvedomujem že to môže byť aj presne tento prípad - citát z môjho obľúbeného filmu Pláž: ‎‎"Když se do nekoho zblázníte, vždycky si najdete důvod věřit, že je to člověk přesně pro vás ... nemusí to bejt dobrej důvod ... za další čas je to přesně ten hloupej protivnej zvyk kvůli kterýmu se rozejdete ... ale v oparu pobláznění je to přesně to, co jste celý ty roky hledali."

ivana45

Suhlasim s jajkou.
Dobre, ma vztah. Ale mozno prave zvazuje, ci v nom pokracovat. Nevies.
Treba s nou rozpravat. Povedz jej, ze sa ti pacila a stale vemi paci. Daj jej najavo, ze o nu stojis.
Ak aj povie, ze je spokojna, nevadi. Zisti si meniny, narodeniny, daj jej trebars aj blbinu, ale nech je sita pre nu na mieru. To mozes, aj ked ona bude mat vztah s inym. Iba nech vie, ze ju chces. Prinajhorsom ti vynada a odmietne.
Skus to dvakrat. Raz je malo, mozno odmietne zbrklo, automaticky. Ak ta razantne odmietne 2-3x, kasli na to.

Slobodna

ako rozbije vzťah ak to skúsi???
Za pokus nič nedáš. Ak je tá baba férová a zistí, že s tebou je jej lepšie než s aktuálnym priateľom, tak sa s ním rozíde. Ak to však bude ťahať na dve strany, čosi to o nej vypovedá a môžeš si byť istý, že nebude mať problém niečo také urobiť aj tebe. Určite je dobrá cesta byť jej najprv kamarátom a rozhodnutie je na nej.

lost

Johny Bravo, no zaklopat na dvere nie je problem ,ale rozbijat ich uz je :)

pretoze si predstav ze ak ich ty rozbijes, nahradis, vymenis.. a niekto inny zase pride a to je dost divny kolobeh :D

ale ak ti dobrovolne otvori... tak ktovie, potom je to asi ako tak ok :) ... ved predsa, ak ma dievca vztah ktory sa neoplati rozbijat, tak ho rozbijat nenecha (a od dveri ta posle prec), cize teoreticky to nejaky ten zmysel dava :D

a ako plus pre tvoje vedomie bude ze "aspon si to skusil"...