Modeling a poplatky

Príspevok v téme: Modeling a poplatky
srdiecko111

ahojte
je tu niekto skuseny a vyjadril by mi svoj nazor na to ze som bola na castingu de ma vzali ako fotomodelku ,ja tej agenture verim ,pracuje tam aj L.Lenartova kt.bola v televizii,proste ukazkove prac nam dnes ukazali,na azete ma majitel plno fotiek aj s celebritami,aj v zahranici proste verim im..no rodicia neboli so mnou ,v tej agneture sa zmluvy neplatia len poplatok na 10rokov,to je 99eur,aky mate na to nazor?zaplatili by ste ?ta agentura posobi uz 10rokov,sami nam povedali kt.agentury v meste robia podvody,jedna kocka bola este dnes na castingu a je este v jednej agenture a majitel sa pozna s tou majitelkou kde je ta kocka ,,zaregistrovana,, proste ja neviem som zufala a tak som sa tesila ://

lost

alebo by si mali buduce nadejne modelky spravit svoju VLASTNU agenturu....

jedna domena, kde by sa zaregistrovali a dali si tam svoje fotky a informacie..

hodili aj nejaku reklamu a tym by si ten server a stranka sama na seba zarabala...

jedine co ma toto take negativum je ze asi maloktora modelka by hrala "fair play" respektive by prave ona chcela byt tou najlepsou a tym padom by taketo "kolektivne" nieco asi neprezilo dlho :)

ale bolo by to zadarmo :)))

lost

cele to je len ryzovanie :)

asi si tiez zalozim modelingovu agenturu aby som sa prizivil na niekoho krase :)

skor by som, ak by som chcel by modelom, urobil velmi jednoduchu stranku zadarmo a hodil tam svoje fotky.

pomenoval ich, hodil tie linky na nejake stranky, alebo spravil uplne jednoduche google seo, a ten kto chce by si ma nasiel cez internet, a potom on bude platit za moje foto a nie ja jemu z ema foti....

proste robil by som to co robia agentury, len s tym rozdielom ze vsetko mam zadarmo a vo svojich rukach...
isteze by sa dalo oponovat ze "ja som amater a neviem to", ANO!, lenze nerobim to profesionalne ale robim to pre SEBA, cize nikoho to zaujimat nemusi, kedze mojim cielom je neplatit nic, tak si to mozem urobit aj sam :)

SusynQa

ani ja týmto kadejakym poplatkom neverím, nezahrna to nahodou nejaky kurz chodze ?? za ktory budes mat certifikát? no ale to je jedno, aj tak naj agentura je taka ktorej nic netreba platit, lenze take na slovensku niesu ! vsetci chcu prachi za nieco, jedna nemenovana firma chce 50 euro len za to, ze vyvesia moje fotky na ich stranku a bud tam 2 roky.. a co ja s toho mam ??? neam ziadnu istotu ze sa mi niekto ozve a budem mat pracu, boli by to zbytocne vyhodene peniaze, radsej odkladat peniaze na poriadny book ktory si spravis pomimo a potom dat fotky na stranky ako slovmodels.sk

srdiecko1111

no nič za booky sa neplati to vysvetloval na castingu,aj modelkdy ed idu niekde do Ciny,Dubaja ,Sanghaju,sinagupuru a tak tak vsetko maju preplatene ,tak to bolo povedane..ale lati sa poplatok 99eur,co na to hovoris?

bibi123

ziadnej agenture neplat ani za book, ani registaciu... ked v Teba veria a vidia v Tebe potencial, tak Ti zaplatia vsetko sami. Beru to ako investiciu, ktora sa im 10000x vrati... spolahlive su len tie agentury, ktore si Ta vyberu sami a neberu kazdu, ktora je ochotna platit...