Kde nájsť chlapa?

Cashia

Adam,

tak tí dobrí, slušní muži majú poväčšine smolu,lebo aj keď žijeme v dobe, kde sa pomaly každá druhá oháňa emancipáciou, ešte stále existuje pár výnimiek, ktoré čakajú, že prvý krok urobí chlap :))

žena by mala dať najavo záujem (aby sa ten chlap "nebál"), ale chlap by mal spraviť prvý krok a osloviť ju..

AdamKrt

janka666:

lenze kopec dobrych, slusnych muzov ma zase sklony k hanblivosti a oslovit im zenu/dievca im robi problem... :)

janka666

v škole, na pracovisku, na letisku, vo vlaku, lietadle, na pláži, na korze, ..proste všade nájdeš potenciálneho partnera, ktorý ale musí byť akčnejší ako ty a prihovoriť sa...

Netvor Q7A

Pozorujem toto forum uz nejaku dobu a je zvlastne co vsetko dokazu ludia oznacit za chrobu co vsetko sem dokazu napisat a zvlast ma zaujalo ako sa dokaze diskusia zvrhnut ale v poslednej dobe ma trapi otzka na ktoru si zial nvm odpovedat
"Preco prave ja ???"
Co sa tyka temy samotnej :
Prave miesto je individualne a zavisi od kazdeho jednotlivca a momerne vyrazne sa meni s vekom - asi tazko najde sebarovneho partnera 40-tnik na skolkej akcii >>>
Ale vyckavat na osud vsak si ma pravy najde je podla mna tiez blbost
Ja verim za nahoda je blbbec a stat sa moze cokolvek -
nahodne az podivne zhody okolonosti ktore maju urcitu pravdepodobnost vyskitu prave v toktorom okamihu
- takze aj tej nahode treba troska pomoct